Cihaz Kampanyaları

Cingöz Kampanyası

Cingöz Kampanyası'nda 18 ay boyunca 29,99 TL ödeyin, Cingöz cihazına ücret ödemeden sahip olun!


KKTC Telsim Cingöz Kampanyası kapsamında aboneler 18 ay süresince aylık 29,99 TL ödemeyi kabul ettikleri takdirde Cingöz cihazına ayrıca ücret ödemeden sahip olacaklar! Cingöz Kampanyası'na dahil olan abonelere ayrıca 18 ay süresince her ay sadece Cingöz cihazı içerisindeki numarayı aramak üzere 1.000 dakika şebeke içi görüşme hediye edilecektir.

  • Kampanyaya katılım hem kredi kartlı hem de kredi kartsız olacaktır; bazı ön koşulları sağlamayan abonelerimiz kampanyadan sadece kredi kartlı olarak yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya aktivasyonu sırasında kampanyaya kredi kartsız olarak katılan abonelerin mevcut aboneler için kriterlere uyan telefon numaraları tanımlanacaktır.Tanımlanan bu hatta 1.000 dakika şebeke içi görüşme hediye edilecek; diğer hat Cingöz (Baby Cam) cihazı içerisine yerleştirilecek hat olacaktır. Abonelere verilen 1.000 dakika hediye sadece Cingöz içerisindeki ve kampanya aktivasyonu sırasında tanımlanmış hatta doğru geçerli olacak olup, bu hat dışındaki aramalar abonenin kendi tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Abone iki hattın da kullanımından doğan tüm vergileri ve kullanımlari ödemekle yükümlü olacak ve bu iki hat için ayrı fatura çıkıyor olacaktır.
  • Kampanya aktivasyonu sırasında tanımlanmış olan hat değiştirilemez.
  • Cingöz cihazına takılı olan hattı arayacak olan abonenin görüntülü konuşma destekli telefona sahip olması gerekmektedir.
  • Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler görüntülü konuşma özelliğinden yararlanamayacakları için kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • Abonenin Cingöz içerisindeki hattı arayarak karşı tarafı görebilmesi için abonenin görüntülü konuşma destekli cep telefonu kullanması gerekmektedir. Cingöz cihazı içerisinde yer alan ve Cingöz'ü arayan hattın aralarında görüşme yapabilmesi için iki hattın da 3G kapsama alanında yer almaları gerekir; aksi takdirde bağlantı sağlanamayacaktır. 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.
  • KKTC Telsim Cingöz Kampanyası kapsamında mevcut faturalı aboneler 18 ay süresince aylık 29,99 TL ödemeyi kabul ettikleri takdirde Cingöz cihazına ayrıca ücret ödemeden sahip olacaklar. Cingöz Kampanyası'na dahil olan abonelere ayrıca 18 ay süresince her ay Cingöz cihazı içerisindeki numarayı aramak üzere 1.000 dakika şebeke içi görüşme hediye edilecektir.

Cihaz Garanti Şartlarını burada görebilirsiniz