Faturalı Tarifeler

Faturalı Kampanyalar

Telsim Liselerarası Müzik Yarışması

GİRNE AMERİKAN KOLEJİ HEYECANLI VE İDDİALI

Telsim'in düzenlediği liselerarası müzik yarışmasına heyecanlı ve iddialı bir şekilde hazırlanan Girne Amerikan Koleji, öğrencilerinin yarışmadan başarıyla çıkacağına inanıyor.

Girne Amerikan Koleji Müzik Öğretmeni İbrahim Özbaskın, ilk olan yarışmanın sürekli olmasını dileyerek, Telsim'in, yarışmayla genç yeteneklere fırsatlar sunduğunu söyledi. Yarışmanın, ülkenin kültürel ve müzik açısından müthiş bir potansiye sahip olduğunu da ortaya çıkaracağını vurgulayan Özbaskın, şöyle devam etti:

"Tüm öğrencilerimden çok memnunum, öğrencilerimle güzel başarılara imza atacağımı düşünüyorum. Bu yarışma bir ilk, bu yarışmanın önderliğinde, yepyeni altyapıdan gelişen müzisyenlerin doğacağını düşünüyorum. Yarışmayla, adanın kültürel ve müzik açısından kısıtlı olmadığı da ortaya çıkacak. Gençleri her zaman bir adım daha öne itelemek için destekliyoruz. Bu yarışma umarım ilk olmaz, devamı gelir, ada bu yarışmayı sahiplenir. Bu yarışmanın her yıl düzenli olarak yapılmasını istiyoruz, heyecanlıyız ve iddialıyız."

Gençlerin yeteneklerini ortaya çıkaracak organizasyonları önemsediklerini ifade eden İbrahim Özbaskın, "Telsim'in yarışması da bu anlamda genç yeteneklere fırsat sunuyor. Teşekkür ediyoruz" dedi.

Yarışma için oldukça heyecanlı olan ve yeteneklerini götermeye hazır oldukalrını beleirten öğrenciler de, gençler eyönelik böyle bir yarışma düzenlediği için Telsim'e teşekkür etti.