Sanat

Telsim Freezone 6.Liselerarası Müzik Yarışması Muhteşem Bir Finalle Sona Erdi

Telsim’in, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı iş birliğinde düzenlediği Vodafone Freezone 6. Liselerarası Müzik Yarışması sonuçlandı.

Detaylar

Çocuk Gözüyle Kıbrıs’ta Meslekler Sergilendi

Telsim ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği’nin (FODER) birlikte düzenlediği “Çocuk Gözüyle Kıbrıs’ta Meslekler” temalı fotoğraf yarışmasının sergi açılışı ve ödül töreni yapıldı.

Detaylar

Lefkoşa Çarşı Esnafı-III Fotoğraf Sergisi Açıldı

Gazeteci Süleyman Ergüçlü’nün Telsim’in katkılarıyla düzenlediği “Lefkoşa Çarşı Esnafı-III” adlı fotoğraf sergisi Büyük Han’da açıldı.

Detaylar

"Düş Kırıklığım" Şiir Kitabı Lösemili Çocuklar İçin Satılıyor

Telsim'in katkılarıyla basılan ve tüm gelirinin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışlanacağı "Düş Kırıklığım" şiir kitabının tanıtımı Rüstem Kitabevi'nde yapıldı.

Detaylar

Fotoğraflarla Benim Kıbrısım: Kıbrıs’ta Su ve Yaşam Fotoğraf Yarışması

Telsim ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) iş birliğiyle düzenlenen “Fotoğraflarla Benim Kıbrısım: Kıbrıs’ta Su ve Yaşam” Instagram Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ve sergi açılışı, İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda gerçekleşti.

Detaylar

1.KKTC Çocuk ve Gençlik Sanat Trienali

1.KKTC Çocuk ve Gençlik Sanat Trienali Bedesten’de Türkiye, Suriye ve KKTC’den öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen sanat etkinliğiyle başladı.

Detaylar