SüperNet 2si 1 Arada

Hemen Başvurun

Telsim’de tek faturada çifte avantaj!

Evde interneti olmayan Telsim’li kalmıyor! Telsim Supernet 2si 1 Arada ile ev interneti ayda tarifeye ek sadece 10TL’den başlayan fiyatlar ve tek fatura kolaylığı ile Telsim’de. 

Tarife Adı Tarifeye ek SüperNet ev interneti fiyatları
Süpernet1
4 Mbit’e kadar
Süpernet2
8 Mbit’e kadar
Süpernet4
16 Mbit’e kadar
Red Gold & Diamond tarifelerine ek 10 TL 20 TL 30 TL
Red Silver tarifesine ek30 TL 40 TL 50 TL
Red Bronze & 50 TL ve üstü faturalı 10 numara tarife tarifelere ek40 TL 50 TL 60 TL

Red tarife detayları için tıklayın. 

Faturalı 10 numara tarife detayları için tıklayın. 

Red'in diğer tarifeleri için tarifeye ek Süpernet aylık fiyatları:

Red Elite için Süpernet 1: 10 TL, Süpernet2: 20 TL, Süpernet4: 30 TL

Red Large için Süpernet 1: 30 TL, Süpernet2: 40 TL, Süpernet4: 50 TL

Red XMedium, Medium, Small, XXSMall için: Süpernet 1: 40 TL, Süpernet2: 50 TL, Süpernet4: 60 TL

6 Şubat 2017 itibarıyla fiyatlar aşağıdaki gibi olacaktır:

Red Gold, Diamond, Elite için Süpernet1: 10 TL, Süpernet2: 30 TL, Süpernet4: 40 TL

Red Silver, Large için Süpernet1: 40 TL, Süpernet2: 50 TL, Süpernet4: 60 TL

Red Bronze, XMedium, Medium, Small, XXSMall ve 50 TL ve üstü faturalı 10 numara tarife için: Süpernet1: 50 TL, Süpernet2: 60 TL, Süpernet4: 70 TL


 • Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım 12 aylık taahhütle gerçekleşecektir.
 • Kampanya kapsamında SuperNet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir.
 • Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz SuperNet evde internet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır.
 • Bağlantı türlerinin herbiri sınırsız olup, günlük (24 saat için geçerli) Adil Kullanım Kotası uygulamasına tabidir. Adil kullanım kotası mevcut bağlantı türünüzün ilk 1,5 GB’lık kullanımında Turbo Hızda (SüperNet1 için 4 Mbit’e kadar, SüperNet2 için 8Mbit’e kadar, SüperNet3 için 12 Mbit’e kadar, SüperNet4 için 16 Mbit’e kadar) olmanızı, sonrasında kullanım arttıkça bağlantı hızı düşerek, toplam trafik 10 GB’a çıktığında sizi 1 Mbit ile sınırlandırma sistemidir. Gece yarısı saat 00:00’dan sonra SüperNet’inizi yeniden Turbo Hız’dan başlayarak kullanabileceksiniz.


 • Kampanyadan Red Bronze, Silver, Gold, Diamond, XXSmall, Small, Medium, XMedium, Large, Elite tarifeleri ve 50 TL ve üzeri fiyatlı faturalı 10 numara tarife aboneleri yararlanabilir.

  Başlangıç: 08.09.2016

  Bitiş: “-“

  Bitiş süresi 15 gün öncesinden ilan edilecektir.

 • Red kullanıcısıyım. Evde internet kampanyanızdan faydalanabilir miyim?
  Red Diamond, Red Gold, Red Silver, Red Bronze ve Red Elite, Red Large, Red Xmedium, Red Medium, Red Small, Red XXSmall tarifeleri kullanan tüm abonelerimiz taahhütlerini yenileyerek bu kampanyadan faydalanabilir.
 • 10 Numara tarifelerde akıllı faturalama özelliğini kullanıyorum. Sabit bir faturam yok, her ay farklı ödüyorum. Kampanyaya dahil olabilir miyim?
  Malesef hayır. Kampanyadan faydalanmanız için akıllı faturalama özelliği olmaksızın, tarifenizi 50 TL ve üzeri olacak şekilde oluşturmanız gerekmektedir.
 • Mayıs ayında Red XXSmall tarifeme taahhütle indirim aldım. Bu kampanyaya geçerek hem indirimden faydalanıp hemde ev internetimi taksitle ödemek istiyorum. Bu mümkün mü?
  Evet mümkün. Bu kampanyaya geçiş yapacağınız aydan itibaren başlayacak 12 aylık taahhütünüzle cezasız olarak geçiş yapabilirsiniz. Red XXSmall tarfinizi yine aynı indirimle kullanarak + internet ücretinizi faturanıza ekleyebilirsiniz.
 • 2 ay önce 60 TL lik kendi tarifemi yaratarak 10 numara tarifenizden faydalanmaya başladım. Bildiğim kadarıyla 12 ay taahhütlüyüm. Şimdi 40 TL daha ekleyerek evime internet bağlatmak istiyorum. Kampanyadan dolayı cayma bedeli, ceza gibi bir unsurla karşılaşır mıyım?
  Hayır. Taahhüt sürenizi sıfırdan başlatarak kampanyamızdan faydalanabileceksiniz.
 • Red Classic tarifem var ve tarife içeriğini çok beğeniyorum, tarife değişikliğini düşünmüyorum. Yinede bu kampanyadan faydalanabilecek miyim?
  Red Classic tarifenizle bu kampanyadan faydalanamazsınız. Yeni Red tarifelerimizden size uygun olanına geçiş yaparak ev internetinizi aylık taksitler halinde faturanızda ödeyebilirsiniz.
 • SuperNet 2 paketi bana yeterli gibi görünüyor. Ama önümüzdeki aylarda beliki +10 TL vererek bir üst pakete çekmek isteyebilirim. Bu mümkün mü?
  Evet mümkün. İnternet paketinizi dilediğiniz zaman kontrat sürenizi sıfırlayıp yeniden 12 ay taahhüt verme sözünüzle bir üst pakete geçirebilirsiniz.
 • SuperNet 2 paketi ile girip bir kaç ay sonra SuperNet 1’e inebilirim. Bu mümkün mü?
  Malesef kampanya süresi boyunca yalnızca bir üst pakete geçiş sağlanmaktadır.
 • Ev telefonuma SüperNetiniz ne zaman gelir?
  Kampanya kapsamında SuperNet WDSL(Wi-Fi) bağlantı türü abonelerimize sunulacaktır. Kampanya içeriklerindeki bağlantı genişlikleri ve diğer internet unsurları ADSL’i içermemektedir.
 • Tarifem Red Bronze, hemen bu kampanyaya geçmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olacak?
  Red Bronze tarifenizde verdiğiniz taahhüt o anda iptal olarak yeni taahhütünüzle bu kampanyayı herhangi bir tarife değişikliği olmadan kullanabileceksiniz, üstelik herhangi bir ceza yansımadan. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.
 • Red Classic kullanıcısıyım, hemen tarifemi değiştirerek uygun olan bir tarifeyle kampanyaya girmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olur?
  Tarifeniz, başvurduğunuz ayı takip eden ilk ayın ilk günü aktif olacaktır. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.
 • SuperNet 4 kullanıcısıyım ve paket yenileme zamanım geldi. Red tarifemle birlikte bu şekilde bir yenileme yapabilir miyim?
  Elbette. Eğer tarifeniz kampanya kapsamındaki Red tarifelerdense anında taahhüt vermeniz suretiyle mevcut aboneliğiniz kampanya kapsamında yenilenebilir.
 • SuperNet’im fatura kesim tarihimle aynı zamanda mı yenilenir?
  Hayır. SuperNet’iniz kurulumunuz tamamlandığı günü takip eden her 30 günde bir yenilenir. 12 ayın sonunda taahhüt yenilemeniz için size SMS ile önceden bilgi verilir.
 • Taahhütlü olarak Kamu, PGM, Özgür dünya vb herhangi bir tarifede olan aboneler süpernet kampanyasından faydalanmak isterse ceza ödemeden 10 numara/red tarifelerine geçebilir mi?
 • Evet. Bu kampanyaya taahhütle girişlerde bir önceki tahhütten ceza çıkmayacaktır.