10 Numara Tarife

10 Numara Tarife ile kendi tarifenizi kendiniz yaratın!

Birim fiyat
Her 100 dakika 10 TL
Her 1 GB internet 10 TL
Her 100 SMS 10 TL
Grup içi konuşma* 10 TL
**Akıllı Faturalama10 TL

Örneğin: 200 dakika, 4 GB ve grup içi konuşma alırsanız tarifenizin aylık fiyatı 70 TL olur.

* Grup içi konuşma paketini kullanan 10 Numara Tarife aboneleri aralarında sınırsız ve ücretsiz konuşabilirler.

10 Numara Tarifelilere özel kampanyalar:

**Akıllı Faturalama Özelliği ile her ay sadece kullandığınızı ödeyin!

Akıllı Faturalama Özelliği (AFÖ):

Ne kadar kullanım yaptığını bilmeyen veya her ay kullanım miktarı değişen aboneler için geliştirilmiş faturalama sistemidir.

AFÖ sayesinde, abonenin faturası her ay kullanım miktarına göre en avantajlı hale gelir.

Her 100 DK, her 100 SMS ve her 1 GB lık kullanımlar 10’ar TL ile ücretlendirilir.

Aylık fiyat

Akıllı Faturalama

10 TL

Örnek 1: Bu ay 200 dakika konuşur, 4 GB internet, 100 SMS kullanırsanız bu ay faturanız 80 TL gelir.

Örnek 2: Gelecek ay 400 dakika konuşur, 2 GB internet kullanır, SMS atmazsanız gelecek ay faturanız 70 TL gelir.

10 numara tarife: 

 • 20 Aralık 2016 itibarıyla yeni bireysel aboneler için minimum alınabilecek paket 50 TL değerinde olacaktır, içinde minimum 100 dakika ve 1 GB bulunmalıdır, geri kalan içeriği abone istediği şekilde oluşturabilir. Kurumsal aboneler için minimum alınabilecek paket ise 100 dakika ve 1 GB internet içerir, aylık fiyatı 20 TLdir. Mevcut 10 numara tarife aboneleri için minimum paket içeriği taahhüt sürelerinin bitimine kadar aynı kalacaktır.
 • Tarifenin içeriğindeki dakikalar ada içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerlidir, internet ada içi ve Türkiye’de geçerlidir, SMSler her yöne geçerlidir.
 • Aboneler 10 numara tarifelerini 100 dakikadan 2000 dakikaya kadar 100 dakikanın katları olarak, 1 GB’dan 20 GB’da kadar 1 GB’ın katları olarak, 0 SMSten 1000 SMS’e kadar 100 SMS’in katları olarak seçip oluşturabilirler.
 • 10 numara tarife’de paketlerini oluşturmuş olan aboneler paketlerinin içeriğini değiştirmek isterlerse toplam tarife tutarı önceki tarifelerinden daha yüksek ya da aynı olacak şekilde değişiklik yapabilirler. Değişikliği o ay içinde hiç kullanımları olmadıysa mevcut ay içinde, kullanımları olduysa sonraki ay geçerli olmak üzere yapabilirler.
 • Dakika atış periyodu 60 saniyede 1dir.
 • Abone kalan dakika, sms ve internetlerini 8484’e KALAN/kalan yazıp göndererek sorgulayabilir.
 • 10 numara tarife sadece 12 ay taahhütlü satılmaktadır.
 • 10 numara tarife ile kendi paketlerini oluşturan aboneler ayda 9 TL'ye paketlerinde kalan dakika, sms ve internetlerini bir sonraki aya devredebileceklerdir.
 • Devreden paket kampanyasından "DEVREDEN" yazıp 8484'e kısa mesaj göndererek veya *8484# menüsünden Devreden Tarife seçeneğine kayıt seçeneğini seçerek, Telsim Shoplardan veya çağrı merkezini arayarak faydalanılabilir.
 • SMS ve dakika paket aşımları standarttan ücretlendirilecektir.
 • İnternet aşımı ise posdata bundle paket aşımdan ücretlendirilecektir.
 • Anlık gerçekleşen tarife girişlerinde, aylık paket ücreti bu süreye oranlanarak hesaplanacaktır.
 • 12 aylık taahhüt süresi bitiminde abone paketine taahhütlü olarak devam etmek istemezse paket otomatik olarak Akıllı Faturalama özelliği’ne dönecektir.
 • Abone taahhüt süresi bitmeden de isterse Akıllı Faturalama Özelliği’ne herhangi bir cayma ücreti ödemeden geçebilir, taahhütü kaldığı yerden devam edecektir.

Akıllı Faturalama Özelliği:

 • Abone Akıllı Faturalama Özelliği’ni seçerse her ay tarifesine ek 10 TL yansıtılacak, bunun karşılığında 10 Numara Tarife’nin 20 TL’lik 100 dakika ve 1 GB içeren paketinden başlayıp ekstra kullandığı her 100 dakika, 1 GB ve 100 SMS’e 10ar TL faturasına yansıtılacaktır.
 • Ekstra 100 dakika, 1 GB ve 100 SMS ücretleri ekstra paketler başladığı anda aktif olur.
 • Abone son aktif olan paketinden kalan dakika, sms ve internetlerini 8484’e KALAN/kalan yazıp göndererek sorgulayabilir.
 • Mevcut kendi paketini yaratmış abone herhangi ek bir ücret ödemeden Akıllı Faturalama Özelliği’ne geçebilir, taahhütü kaldığı yerden devam edecektir.

Tüm faturalı bireysel ve kurumsal aboneler ve ayrıca yeni hat alacak tüm aboneler bu tarifeden yararlanabilir.

Telsim Shoplardan, Telsim Çağrı Merkezi 4440542’den ve isteyinyeterki.com adresinden talep yapılabilir.

Başlangıç = 05 Ağustos 2016

Bitiş = “ - “

Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan abonelere 15 gün önce SMS ve ayrıca web sayfası aracılığı ile yayınlamak sureti ile duyurulucaktır.

Aboneler paketlerini Telsim Shoplardan veya Telsim Çağrı Merkezinden 4440542’den paket iptal talebi yapabilir. Taahhütlü aboneler taahhüt süreleri dolmadan hatlarını iptal etmek isterlerse 25 TL X kullanılan ay kadar cayma bedeli olarak faturalarına yansımaktadır.

10 numara tarife ile ilgili sorular

1) 10 Numara Tarife’yi kullanıyorum, 12 ay dan önce çıkarsam ceza öder miyim?

 • 10 Numara Tarife sadece taahhütle geçerlidir, 12 ay öncesi çıkışlarda, kullanılan ay başına 25 TL taahhüt cayma bedeli son faturaya yansır.
 • Örn: 3 ay kullanarak sonrasında tarife değiştiren veya aboneliğini sonlandıran abonenin son faturasına 25 x 3 = 75 TL taahhüt cayma bedeli yansır.

2) 10 numara tarifeye taahhütsüz üye olabilir miyim?

Sadece taahhütlü abone olabilirsiniz. Taahhüt cayma bedeli kullanılan ay başına 25 TL dir.

3) 150 dakika veya 2,5 GB gibi paketler alabiliyor muyum?

Tarifeyi 100 dakikanın katları, 1 GB’ın katları ve 100 SMS’in katları olarak oluşturabilirsiniz.

4) Oluşturduğum tarife içime sinmedi, içeriğini değiştirebilir miyim?

 • Oluşturacağınız yeni tarifenin toplam fiyatı eski tarifenizden yüksek veya aynı olduğu sürece değiştirebilirsiniz ve kalan ayları yeni paketinizden kullanmaya devam edebilirsiniz.

5) Ay içinde 10 numara tarifemin içeriğini değiştirirsem yeni içerik ne zaman aktif olur?

 • Ay içinde hiç kullanım yapmadıysanız hemen, kullanım yaptıysanız sonraki aydan itibaren aktif olur.

6) Tarifemi yaratırken oluşturabileceğim en küçük paket nedir?

 • Yeni bireysel aboneler için minimum alınabilecek paket 50 TL değerindedir, içinde minimum 100 dakika ve 1 GB bulunmalıdır, geri kalan içeriği istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Kurumsal aboneler için minimum alınabilecek paket ise 100 dakika ve 1 GB internet içerir, aylık fiyatı 20 TLdir. Mevcut 10 numara tarife aboneleri için minimum paket içeriği taahhüt sürelerinin bitimine kadar aynı kalacaktır.

7) Tarifemi yaratırken oluşturabileceğim en büyük paket nedir?

 • Maksimum 2000 dakika, 20 GB ve 1000 SMS’lik paket oluşturabilirsiniz.

8) Paketimde kalan içeriği nasıl öğrenebilirim?

 • Kalan dakika, internet ve SMSlerinizi 8484’e KALAN/kalan yazıp göndererek sorgulayabilirsiniz.

9) 10 numara tarife ile cihaz alabilir miyim?

 • Evet, ekonomik fiyatlı (Akıl almaz ekonomik sekmesi altındaki) cihazlarımızdan istediğiniz cihazı taahhütle alabilirsiniz.

10) Telsim Shop’a gelecek vaktim yok, bu tarifeyi başka şekilde alabilir miyim?

 • isteyinyeterki.com adresinden başvuru yapabilir ya da 0548 888 0542 den arayarak talebinizi iletebilirsiniz, Satış Temsilcimiz 24 saat içinde tarifenizi kapınıza getirecektir.

Akıllı Faturalama Özelliği ile ilgili sorular:

11) Akıllı Faturalama Özelliği’ni kullanıyorum. 120 dakika konuştum. 2 GB kullandım. Faturam ne kadar gelir?

 • 120 dakika konuştuğunuzda 2 tane 100 dakikalık paket kullanmış olursunuz, dolayısıyla konuşma ücretiniz 20 TL olur. 2 GB ile 2 tane 1 GB kullanmış olursunuz, internet ücretiniz 20 TL olur. Akıllı Faturalama Özelliği aylık 10 TL’dir. Toplam faturanız 50 TL dir.

12) Akıllı Faturalama Özelliği’ni kullanırsam hiç aşım olmayacak mı? Her 1 GB, 100 dakika ve 100 SMS’de 10 TL mi ödeyeceğim?

 • Evet, kullanımınızın bir üst limiti yok. Ne kadar kullanırsanız kullanın her 1 GB, 100 dakika ve 100 SMS’e sadece 10 TL ödeyeceksiniz.

13) Akıllı Faturalama özelliğim var, bu ay hiç kullanım yapmadım, faturam ne kadar gelecek?

 • Minimum 100 dakika ve 1 GB paketinizden 20 TL, Akıllı Faturalama Özelliği’nden 10 TL olmak üzere, toplam fatura tutarınız 30TL olacaktır.

14) Bu ay çok konuştum 950 dakika, önümüzdeki aya bir etkisi olur mu?

 • Hayır, Akıllı Faturalama Özelliği sayesinde bu ay 950Dk karşılığında 100TL faturanıza eklenir, bir sonraki ay kullanımınıza göre faturanız belirlenecektir.

15) Paketimi oluşturdum ama şimdi Akıllı Faturalama Özelliği’ne geçmek istiyorum, nasıl olacak?

 • Talebinizi müşteri hizmetlerine yaparak, bir sonraki aydan itibaren Akllı Faturalama Özellik’li paketinize geçebilirsiniz. Taahhütünüz kaldığı yerden devam edecektir.

16) Akıllı Faturalama Özelliği’ni kullanıyorum ama şimdi kendi paketimi oluşturup her ay aynı paketi kullanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

 • Talebinizi müşteri hizmetlerine yaparak, bir sonraki aydan itibaren kendi oluşturduğunuz paketinize geçebilirsiniz. Taahhütünüz kaldığı yerden devam edecektir.

Hesaplı Aşım Paketi detayları için tıklayınız.