Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Vodafone Smart Tab II

Bu tarife sonlanmıştır.

Vodafone Smart Tab II 7"

smarttab_7inc.jpg#asset:6707

Vodafone Smart Tab II 10"

smarttab_10inc.jpg#asset:6708

Esaslar

Vodafone Smart Tab II 7'' Esaslar

. İlgili kampanya faturalı ve kontörlü aboneler için geçerlidir. . Data Taahhütü süresince sabit ücret yansıtılmayacaktır. . Taahhüt Süresi 12 veya 24 ay olacaktır. . Aylık Ödeme tüm vergiler dahil 24 ay 30 TL'dir (ilk 12 ay 3GB internet) . Aylık Ödeme tüm vergiler dahil 12 ay 65 TL'dir (12 ay 5GB internet) . Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez. . Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. . Paketin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7.2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. . İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. . İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez. . Aboneler kampanyadan kredi kartlı olarak faydalanacaklardır. . Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır. . Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı KKTC vatandaşları için 3 aydan büyük olan hattına ait son 3 aylık toplam fatura tutarının en az 150 TL, TC ve Diğer uyruklar için ise 6 aydan büyük olan hattına ait son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 300 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir. . 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. Vodafone Smart Tab II 10'' Esaslar
. İlgili kampanya faturalı ve kontörlü aboneler için geçerlidir. . Data Taahhütü süresince sabit ücret yansıtılmayacaktır. . Taahhüt Süresi 12 veya 24 ay olacaktır. . Aylık Ödeme tüm vergiler dahil 24 ay 59 TL'dir (ilk 12 ay 3GB internet) . Aylık Ödeme tüm vergiler dahil 12 ay 119 TL'dir (12 ay 5GB internet) . Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez. . Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. . Paketin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7.2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. . İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. . İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez. . Aboneler kampanyadan kredi kartlı olarak faydalanacaklardır. . Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır. . Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı KKTC vatandaşları için 3 aydan büyük olan hattına ait son 3 aylık toplam fatura tutarının en az 150 TL, TC ve Diğer uyruklar için ise 6 aydan büyük olan hattına ait son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 300 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir. . 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.

Cihaz Garanti Şartlarını buradan görebilirsiniz.

Ücretlendirme

Vodafone Smart Tab II 10" Vodafone Smart Tab II 7"
Aylık Ücret 3GB
59 TL
5GB
119 TL
3GB
30 TL
5GB
65 TL
Abonelik Süresi 24 Ay 12 Ay 24 Ay 12 Ay

İstenilen Evraklar

  • Abone kimlik kartları veya pasaportları
  • Güncel adres gösteren belge. Su, elektrik, digiturk faturası, kredi kartı ekstresi ve/veya ikametgah & kira sözleşmesi getirilmesi gerekmektedir.

*Cep telefonu faturası kabul edilmez.
*Belgelerin son 2 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.