Engelliler

Telsim Karatahta Oyununa Destek Veriyor

LBT Yetişkinler Atölyesi'nin hazırladığı ve özel gereksinimli bireyleri engelleyenleri anlatan "Karatahta" oyun prömiyerini ise 26 Şubat 2017'de gerçekleştirdi.

Detaylar

Algım Öğrencileri Telsim'in Desteğiyle Düşler Akademisi Kaş'ta Alternatif Kamp'a Katıldı

ALGIM Özel Eğitim Merkezi öğrencileri, Telsim'in desteğiyle Antalya Kaş'ta bulunan Düşler Akademisi'nde bir haftalık Alternatif Kamp programına katıldı.

Detaylar

Telsim'de Artık Eller Konuşuyor

Telsim, Kıbrıs İşitme Konuşma Engelliler Vakfı (KİKEV) işbirliğiyle, Shop çalışanlarına işaret dili eğitimi verildi.

Detaylar

3. Engelsiz Turnike Basketbol Turnuvası

Özel eğitime gereksinim duyan bireylerle ilgili, toplumumuzdaki farkındalığı artırmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen ENGELSİZ TURNİKE Basketbol Turnuvası Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, Telsim’in katkılarıyla bu yıl üçüncüsü yapıldı.

Detaylar

Sesli Kitap

Hasan Çakmak'ın yazdığı ve 11 sanatçının seslendirdiği Sesli Kitap projesiyle Kıbrıs'ta ilk kez görmeyen vatandaşlarımıza kitap hazırlandı ve tüm Görme engelli kişilere hediye edildi.

Detaylar

1. Doğada Engel Yok Yürüyüşü

“Engelleri Aşarken Her Zaman Sizinleyiz” diyen Telsim, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin düzenlediği doğa yürüyüşüne destek verdi.

Detaylar

Engelleri Aşan Tarife

Sosyal sorumluluk projeleri ile her zaman engellilerin sorunları hakkında farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Telsim, işitme engellilerin hayatlarını kolaylaştıran yeni bir tarife hazırladı.

Detaylar