Engelliler

Telsim'de Artık Eller Konuşuyor

Telsim, Kıbrıs İşitme Konuşma Engelliler Vakfı (KİKEV) işbirliğiyle, Shop çalışanlarına işaret dili eğitimi verildi.

Detaylar

Yeni Bir Yıl Yine Bir Spor

ALGIM Özel Eğitim Merkezi’nin düzenlediği ve Telsim’in de desteklediği, 3. ALGIM Bowling Turnuvası düzenlendi. “Yeni Bir Yıl Yine Bir Spor” sloganıyla düzenlenen turnuvaya, Algım Özel Eğitim, Yeşilyurt Özel Eğitim, Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi ve Yakın Doğu Koleji katıldı.

Detaylar

3. Engelsiz Turnike Basketbol Turnuvası

Özel eğitime gereksinim duyan bireylerle ilgili, toplumumuzdaki farkındalığı artırmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen ENGELSİZ TURNİKE Basketbol Turnuvası Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, Telsim’in katkılarıyla bu yıl üçüncüsü yapıldı.

Detaylar

Tablet ve Data Bağış

Sosyal sorumluluk projeleri ile her zaman engelli bireylerin yanında olan ve teknolojik imkanlarını kullanarak onların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Telsim, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne tablet ve yıllık internet bağışında bulundu.

Detaylar

Sesli Kitap

Hasan Çakmak'ın yazdığı ve 11 sanatçının seslendirdiği Sesli Kitap projesiyle Kıbrıs'ta ilk kez görmeyen vatandaşlarımıza kitap hazırlandı ve tüm Görme engelli kişilere hediye edildi.

Detaylar

1. Doğada Engel Yok Yürüyüşü

“Engelleri Aşarken Her Zaman Sizinleyiz” diyen Telsim, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin düzenlediği doğa yürüyüşüne destek verdi.

Detaylar

Engelleri Aşan Tarife

Sosyal sorumluluk projeleri ile her zaman engellilerin sorunları hakkında farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Telsim, işitme engellilerin hayatlarını kolaylaştıran yeni bir tarife hazırladı.

Detaylar