Microsoft Office 365

Microsoft Office 365, şirketler için e-posta, ortak döküman yönetimi, tanıtıcı web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işyönetimi hizmetleridir. Şirketler, Office 365 ile herhangi bir altyapı veya yazılım yatırımı yapmaya gerek kalmadan belgelerine her yerden her cihazla(PC, Mac, iPhone, Android ve BlackBerry) ve her zaman ulaşabilir, belgelerini değiştirip yönetebilir, erişim hakkı tanımladığı tüm çalışanlarının ortak döküman üzerinden çalışabilmesine olanak sağlayabilirler. Buna ek olarak, şirketler kurumsal e-posta sahibi oldukları gibi; bu e-postalarına cihaz, mekan ve zamandan bağımsız olarak erişebilirler.

Office365 Sisteminin Faydaları ile;

Herkesle, her yerde, her cihazla çalısmaya devam edebilme imkânı: Cihazdan bagımsız olarak çalısabilme ve her cihazda benzer arayüzlerle çalısma imkânı ile kesinti olmadan mobil ve sabit her yerde çalısılabilir.

Tanıdık ofis uygulamalarının daha güçlü versiyonu ve bulut depolama: Bilgisayarda çalısan ofis uygulamalarının gelismis versiyonları ile daha verimli çalısabilme ve bulut depolama sayesinde veri kaybı riski olmadan çalısmaya devam edebilme.

Üretkenlik artısı, bilgi teknolojileri konusunda rahatlık: Verimsiz süreçler yerine en gelismis E-Posta, Ofis ve Video Konferans uygulamaları ile hızlı hareket edebilme yetenegi. Sunucu, kurulum, bakım, onarım ve gelismis BT ihtiyaçları olmadıgı için rahat kullanım.

Ekiplerle birlikte çalısmak için yeni fırsatlar: SharePoint ile yaratılan internet, intranet siteleri ve ortak alanlar ile aynı dosyalar üzerinde farklı kisilerin farklı lokasyonlardan çalısabilme imkânı.


Ayrıntılı bilgi için


Telsim Müşterisiyseniz 8000 numaralı kurumsal müşteri hizmetlerini, değilseniz 0392 444 0542 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.