Özgür Dünya Tarifesi

Özgür Dünya heryöne en özgür!

Özgür Dünya Tarifesi'nde birbirinden özgür tam beş adet seçenek bulunmaktadır. Bunlar;

. ÖZGÜR DÜNYA 200 tarife seçeneğini seçen abonelerimiz 70 TL'ye, KKTC sınırları içerisinde şebeke içi, KKTC Telekom sabit hatlar, KKTC'deki diğer GSM operatörleri, Türkiye sabit/mobil hatlar ve diğer 77 ülkelere doğru toplam 200 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir.

. ÖZGÜR DÜNYA 300 tarife seçeneğini seçen abonelerimiz 100 TL'ye, KKTC sınırları içerisinde şebeke içi, KKTC Telekom sabit hatlar, KKTC'deki diğer GSM operatörleri, Türkiye sabit/mobil hatlar ve diğer 77 ülkelere doğru toplam 300 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir.

. ÖZGÜR DÜNYA 400 tarife seçeneğini seçen abonelerimiz 115 TL'ye, KKTC sınırları içerisinde şebeke içi, KKTC Telekom sabit hatlar, KKTC'deki diğer GSM operatörleri, Türkiye sabit/mobil hatlar ve diğer 77 ülkelere doğru toplam 400 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir.

. ÖZGÜR DÜNYA 500 tarife seçeneğini seçen abonelerimiz 135 TL'ye, KKTC sınırları içerisinde şebeke içi, KKTC Telekom sabit hatlar, KKTC'deki diğer GSM operatörleri, Türkiye sabit/mobil hatlar ve diğer 77 ülkelere doğru toplam 500 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir.

. ÖZGÜR DÜNYA 750 tarife seçeneğini seçen abonelerimiz 155 TL'ye, KKTC sınırları içerisinde şebeke içi, KKTC Telekom sabit hatlar, KKTC'deki diğer GSM operatörleri, Türkiye sabit/mobil hatlar ve diğer 77 ülkelere doğru toplam 750 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir.

Özgür ve Özgür Dünya Tarifelerini kullanan tüm aboneler 12 ay taahhüt vererek, ister ücretsiz olarak haftasonu bedava kampanyasından isterse de tarifeye ek ayda 15 TL ödeyerek dakikaları kadar SMS ve internet kampanyasından yararlanabileceklerdir. Bu kampanyalardan yararlanmak için en yakın Telsim Shop`a veya 4440542` ye başvurabilirsiniz.Taahhüt verip ayda 15 TL ye dakikan kadar sms ve internet kampanyasından yararlanan aboneler taahhüt süreleri dolmadan paketlerini veya hatlarını iptal ederlerse kullandığı ay x 15 TL cayma bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır. Haftasonu bedava kampanyası için taahhüt veren aboneler ise taahhüt süreleri dolmadan paketlerini veya hatlarını iptal ederlerse kullandığı hafta x 5 TL cayma bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır.
 • Toplu süre ücreti karşılığı verilen ücretsiz dakikalar KKTC sınırları içerisinde geçerli olacak olup , Uluslararası Dolaşım ( Roaming ) ve Özel Servis numaralarına doğru yapılan aramalar da geçerli olmayacaktır.
 • Paketlere ait süre aşımından sonra yapılan aramalar abonenin bulunduğu tarife üzerinden değerlendirilecektir.
 • Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilecektir.
 • Mezkur kampanya, KKTC sınırları içerisinde geçerli olup bunun dışında yapılan aramalar ve/veya özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar ve/veya pakete ilişkin süre aşımına tabi aramalar kampanyaya dahil olmayıp faturaya ilave edilecektir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde KKTC Telsim (Vodafone Mobile Operations Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacatır.
 • Abonenin ilk faturasına yansıtılacak olan aylık toplu süre ücreti ; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olup , aboneye aynı oranda dakika verilecektir.
 • KKTC Telsim ( Vodafone Mobile Operations Limited ) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • KKTC Telsim (Vodafone Mobile Operations Ltd.) tarifenin içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilecektir.
 • Abonenin işbu kampanya dahilinde iken herhangi bir ay faturasını tam olarak ve/veya kısmen ödenmemesi halinde hattının tek taraflı olarak aramaya kapatılması ve bundan dolayı da hattının iptale düşmesi halinde iptale düşene değin kalan aylara ait bağlı bulunduğu kampanya meblağı tutarını ve/veya toplam tutarı tahakkuk etmiş faizleri ile birlikte faturasına yansıtılacaktır..
 • Diğer ülkeler : A.B.D , ALMANYA , ANDORRA , AVUSTRALYA , AVUSTURYA , BAHREYN , BANGLADEŞ , BERMUDA , BOSTVANA , BREZİLYA , CAYMAN ADALARI , COOK ADALARI , ÇİN , DANİMARKA , DJIBUTI , EKVATOR GİNESİ , EL SALVADOR , ENDONEZYA , FİNLANDİYA , FRANSA , GRENADA , GUATEMALA , GÜNEY KORE , GÜRCİSTAN , HAWAI , HİNDİSTAN , HOLLANDA , HOLLANDA ANTILERI , HONG KONG , İNGİLTERE , İRAN , İSVEÇ , İTALYA , K.K.T.C. , KAMBOÇYA , KANADA , KAZAKİSTAN , KIBRIS (RUM KESİMİ) , KOMOROS , KOSTA RİKA , LİBERYA , LİHTENŞITAYN , LİTVANYA , MACARİSTAN , MADAGASKAR , MAKAU , MALEZYA , MALI , MAURİTANYA , MISIR , MOZAMBİK , NAMİBYA , NEPAL , NİJER , NİKARAGUA , ÖZBEKİSTAN , PAKİSTAN , PERU , PORTEKİZ , PORTO RİKO , ROMANYA , RUSYA , SİNGAPUR , ŞİLİ , TAYLAND , TAYVAN , TRINIDAD & TOBAGO , TÜRKİYE , TÜRKMENİSTAN , UGANDA , UKRAYNA , URUGUAY , VENEZUELLA , VIETNAM , YEŞİL BURUN ADALARI , YUNANİSTAN , ZAMBIYA
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Tarife Yurt Dışı Bedava Dakika Ücret
ÖZGÜR DÜNYA 200 200 dakika 70 TL
ÖZGÜR DÜNYA 300 300 dakika 100 TL
ÖZGÜR DÜNYA 400 400 dakika 115 TL
ÖZGÜR DÜNYA 500 500 dakika 135 TL
ÖZGÜR DÜNYA 750 750 dakika 155 TL

Hesaplı Aşım Paketi detayları için tıklayınız.