Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Mobil İnternet Merkezi

KKTC Telsim`in hizmete sunduğu Mobil Internet Merkezi B970 Modem sayesinde, evlerde, çoklu kullanımda 3G hızında internet keyfi yaşanırken, iş yerlerinde tek bir cihaz ile tüm çalışanların internet gereksinimleri karşılanacak ve iletişim maliyeti azaltılacak.

Aynı anda 32 kişiye kadar bağlantı sağlayan B970 modemler, kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle özellikle, kurum ve kuruluşlar için hayatı kolaylaştırıcı özellik taşıyor.

4 adet ethernet portu ile kablosuz erişimi desteklemeyen masa üstü bilgisayar gibi cihazların kullanılabilmesini ve LAN ve WLAN erişimini sağlayan Mobil İnternet Merkezi sayesinde, aboneler 7.2 Mbps indirme (download) hızını yakınlarıyla paylaşabilecekler.

Hemen takıp, çalıştırabilme kolaylığını sunan Mobil Internet Merkezi, B970 modemlere sahip olabilmek de kolay. Çünkü, optimum card, card plas ve bonus kartlara 12 ay taksit imkanıyla sunuluyor.

3G hızını, tek bir mobil modem ile birden fazla kişinin paylaşabilmesini sağlayan çoklu Modem B970 Mobil İnternet Merkezi Telsim Shoplarda ve Telsim Hizmet Ofislerinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışır

  • Kullanımı kolaydır (Tak ve Çalıştır).
  • LAN ve WLAN erişimi.
  • Aynı anda maksimum 32 kişiye kadar bağlantı.
    • 4 adet ethernet portu ile kablosuz erişimi desteklemeyen cihazların da (masaüstü bilgisayar vb.) kullanılabilmesini sağlar.

970 Wi-Fi Router Özellikler

ÖzellikleriAçıklama
Boyut(mm)155 x115 x 28
Ağırlık(g)<500
BantlarHSPA/UMTS2100M/GSM/GPRS/EDGE850-900-1800-1900Mhz
BağlantıHSDPA7.2Mbps/ HSUPA2.0Mbps/EDGE/GPRS
Harici ArayüzlerRJ45için4LAN_1xRJ11_Telefon_Bağlantı_Noktası Güç_Desteği USB_Bağlantısı.
Kablosuz Ağ Kullanıcı Sayısı.Maksimum 32 Kişi (Tavsiye edilen 10 Kişi)
Kablosuz Ağ Geçidi ModuYüksek Hızlı Veri Ses yönlendirici LAN ve WLAN Erişimi Web bazlı local yönetim ve onarım.
USB Modem ModuYüksek Hızlı Veri PC ye takılı USB sayesinde ek güç kaynağına ihtiyaç yoktur Telefon Defteri Otomatik Kurulum ve Tak Çalıştır

Ücretlendirme

12 ay taksitli* İnternet Paketleri (B970Wi-Fi Router ücretsiz verilmektedir)
ÖzellikleriAçıklama
5 GB84 TL
10 GB99 TL
15 GB119 TL
Tüm Bonus Card, CardPlus ve Optimum Card'larda geçerlidir.