SüperNet İçin Tıkla

BAŞVURUN HEMEN SİZİ ARAYALIM

SüperNet'in avantajlı ev interneti fiyatlarından faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun.

Mesajınız gönderilmiştir.
Tüm alanların doldurulduğuna emin olunuz.

BAŞVURUN HEMEN SİZİ ARAYALIM

SüperNet'in avantajlı ev interneti fiyatlarından faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun.

Mesajınız gönderilmiştir.
Tüm alanların doldurulduğuna emin olunuz.

SüperNet 2si 1 Arada

Telsim’de tek faturada çifte avantaj!

Evde interneti olmayan Telsim’li kalmıyor! Telsim Supernet 2si 1 Arada ile ev interneti ayda tarifeye ek sadece 10TL’den başlayan fiyatlar ve tek fatura kolaylığı ile Telsim’de. 

SüperNet evde internet abonesi olmak için yukarıdaki formu doldurabilir veya 548’i arayabilirsiniz!

Tarife Adı Tarifeye ek SüperNet ev interneti fiyatları
Süpernet1 - 1Mbit Süpernet2 - 2Mbit Süpernet4 - 4 Mbit Süpernet8 - 8Mbit
Red Gold & Diamond
ve diğer 
10 TL 40 TL 50 TL 60 TL
Red Silver
ve diğer
40 TL 50 TL 60 TL 70 TL
Red Bronze & 10 Numara Tarife
ve diğer
50 TL 60 TL 70 TL    80 TL

Red tarife detayları için tıklayın. 

10 Numara tarife detayları için tıklayın.

Asker tarifeleri için tıklayın.

 • Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım 12 aylık taahhütle gerçekleşecektir.
 • Kampanya kapsamında SuperNet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir.
 • Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz SuperNet evde internet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü aboneler taahhüt süreleri dolmadan kampanyalarını iptal etmek isterlerse 50 TL X kullanılan ay kadar cayma bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır.
 • Kampanyadan Red Bronze, Silver, Gold, Diamond, XXSmall, Small, Medium, XMedium, Large, Elite, Red Business Mega, Maxi, Midi, Mini, PGM Maxi, Midi, Mini tarifeleri ve 50 TL – 200 TL aralığında fiyatlı faturalı akıllı faturalama özelliği olmayan 10 numara tarife aboneleri yararlanabilir.

  Başlangıç: 08.09.2016

  Bitiş: “-“

  Bitiş süresi 15 gün öncesinden ilan edilecektir.

 • Red kullanıcısıyım. Evde internet kampanyanızdan faydalanabilir miyim?
  Red Diamond, Red Gold, Red Silver, Red Bronze ve Red Elite, Red Large, Red Xmedium, Red Medium, Red Small, Red XXSmall tarifeleri kullanan tüm abonelerimiz taahhütlerini yenileyerek bu kampanyadan faydalanabilir.
 • 10 Numara tarifelerde akıllı faturalama özelliğini kullanıyorum. Sabit bir faturam yok, her ay farklı ödüyorum. Kampanyaya dahil olabilir miyim?
  Maalesef hayır. Kampanyadan faydalanmanız için akıllı faturalama özelliği olmaksızın, tarifenizi 50 TL – 200 TL aralığında olacak şekilde oluşturmanız gerekmektedir.
 • Mayıs 2016 ayında Red XXSmall tarifeme taahhütle indirim aldım. Bu kampanyaya geçerek hem indirimden faydalanıp hem de ev internetimi taksitle ödemek istiyorum. Bu mümkün mü?
  Evet mümkün. Bu kampanyaya geçiş yapacağınız aydan itibaren başlayacak 12 aylık taahhütünüzle cezasız olarak geçiş yapabilirsiniz. Red XXSmall tarifenizi yine aynı indirimle kullanabilir ve internet ücretinizi faturanıza ekleyebilirsiniz.
 • 2 ay önce 60 TL lik kendi tarifemi yaratarak 10 numara tarifenizden faydalanmaya başladım. Bildiğim kadarıyla 12 ay taahhütlüyüm. Şimdi 50 TL daha ekleyerek evime internet bağlatmak istiyorum. Kampanyadan dolayı cayma bedeli, ceza gibi bir unsurla karşılaşır mıyım?
  Hayır. Taahhüt sürenizi sıfırdan başlatarak kampanyamızdan faydalanabileceksiniz.
 • Red Classic tarifem var ve tarife içeriğini çok beğeniyorum, tarife değişikliğini düşünmüyorum. Yinede bu kampanyadan faydalanabilecek miyim?
  Red Classic tarifenizle bu kampanyadan faydalanamazsınız. Yeni Red tarifelerimizden size uygun olanına geçiş yaparak ev internetinizi aylık taksitler halinde faturanızda ödeyebilirsiniz.
 • SuperNet 2 paketi bana yeterli gibi görünüyor. Ama önümüzdeki aylarda beliki +10 TL vererek bir üst pakete çekmek isteyebilirim. Bu mümkün mü?
  Evet mümkün. İnternet paketinizi dilediğiniz zaman kontrat sürenizi sıfırlayıp yeniden 12 ay taahhüt verme sözünüzle bir üst pakete geçirebilirsiniz.
 • SuperNet 2 paketi ile girip bir kaç ay sonra SuperNet 1’e inebilirim. Bu mümkün mü?
  Malesef kampanya süresi boyunca yalnızca bir üst pakete geçiş sağlanmaktadır.
 • Ev telefonuma SüperNetiniz ne zaman gelir?
  Kampanya kapsamında SuperNet WDSL(Wi-Fi) bağlantı türü abonelerimize sunulacaktır. Kampanya içeriklerindeki bağlantı genişlikleri ve diğer internet unsurları ADSL’i içermemektedir.
 • Tarifem Red Bronze, hemen bu kampanyaya geçmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olacak?
  Red Bronze tarifenizde verdiğiniz taahhüt o anda iptal olarak yeni taahhütünüzle bu kampanyayı herhangi bir tarife değişikliği olmadan kullanabileceksiniz, üstelik herhangi bir ceza yansımadan. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.
 • Red Classic kullanıcısıyım, hemen tarifemi değiştirerek uygun olan bir tarifeyle kampanyaya girmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olur?
  Tarifeniz, başvurduğunuz ayı takip eden ilk ayın ilk günü aktif olacaktır. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.
 • SuperNet 4 kullanıcısıyım ve paket yenileme zamanım geldi. Red tarifemle birlikte bu şekilde bir yenileme yapabilir miyim?
  Elbette. Eğer tarifeniz kampanya kapsamındaki Red tarifelerdense anında taahhüt vermeniz suretiyle mevcut aboneliğiniz kampanya kapsamında yenilenebilir.
 • SuperNet’im fatura kesim tarihimle aynı zamanda mı yenilenir?
  Hayır. SuperNet’iniz kurulumunuz tamamlandığı günü takip eden her 30 günde bir yenilenir. 12 ayın sonunda taahhüt yenilemeniz için size SMS ile önceden bilgi verilir.
 • Taahhütlü olarak Kamu, Özgür dünya vb herhangi bir tarifede olan aboneler süpernet kampanyasından faydalanmak isterse ceza ödemeden 10 numara/red tarifelerine geçebilir mi?
  Evet. Bu kampanyaya taahhütle girişlerde bir önceki tahhütten ceza çıkmayacaktır.
 • Adil Kullanım Kotası nedir? Bağlantı hızını nasıl etkiler?

 • Adil Kullanım Kotası detayları aşağıdaki gibidir:  Günlük Toplam Trafik SüperNet1 SüperNet2 SuperNet3 SuperNet4 SuperNet8
  AKK 1. Kademe 1 GB 4 Mbit'e kadar 8 Mbit'e kadar 12 Mbit'e kadar 16 Mbit'e kadar 16 Mbit'e kadar
  AKK 2. Kademe 6 GB 1 Mbit 2 Mbit'e kadar 3 Mbit'e kadar 4 Mbit'e kadar 8 Mbit'e kadar
  AKK 3. Kademe 8 GB 1 Mbit 1 Mbit 2 Mbit'e kadar 3 Mbit'e kadar 4 Mbit'e kadar
  AKK 4. Kademe 10 GB+ 1 Mbit 1 Mbit 1 Mbit 2 Mbit 3 Mbit


  *Bağlantı türlerinin herbiri sınırsız olup, günlük (24 saat için geçerli) Adil Kullanım Kotası uygulamasına tabidir.

  *Adil kullanım kotası, mevcut bağlantı türünüzün ilk 1 GB’lık kullanımında Turbo Hızda olması, sonrasında toplam kullanım arttıkça yukarıdaki tablodaki kademelere göre bağlantı hızının düşmesi sistemidir.

  *Gece yarısı saat 00:00’dan sonra SüperNet’inizi yeniden Turbo Hız’dan başlayarak kullanabileceksiniz.