Telsim'li Olmak İçin Tıkla

BAŞVURMAK İSTİYORUM

Telsim Vodafone'un avantajlarla dolu dünyasına adım atmak için aşağıdaki formu doldurun.

Mesajınız gönderilmiştir.
Tüm alanların doldurulduğuna emin olunuz.

Telsim'li olmak işte bu kadar kolay.

Telsim'li Olmak İstiyorum

Avantaj dünyasına adım atmak için aşağıdaki formu doldurun.

Mesajınız gönderilmiştir.
Tüm alanların doldurulduğuna emin olunuz.

Telsim CRM

Telsim CRM ile şirketinizin verimliliğini artırın!

Telsim CRM ile müsterilerinizi ve saha ekiplerinizi etkin bir sekilde yönetip verimliliginizi artırabilirsiniz. Telsim CRM ‘in belge yönetimi, satış otomasyonu, müşteri adayı veri yönetimi, takvim ve aktivite takibi, pazarlama araçları, envanter yönetimi ve satın alma modülleriyle müşteri adaylarınızla etkileşiminizi hızlandırabilir, satış ekiplerinizin yönetim ve yönlendirmeleri konusunda tam takip sağlayabilirsiniz.

Telsim müşteri yönetimi hizmetleri KivaCRM tarafından bulut altyapısında verilmektedir ve şirketinizde herhangi bir sunucu, ya da yazılım barındırmanıza gerek yoktur.

Telsim CRM işinize nasıl katkı sağlar?

Satış gücü otomasyonuyla müşteri adayları, potansiyel satışlar ve satış tahminleri gibi modüller satış performansınızı arttırabilir, detaylı raporlara erişebilirsiniz.

E-mail, Kampanya yönetimi modülü araçlarıyla müşterilerinize düzenli bülten ve hatırlatmalar gönderebilir ve kampanyalarınızı yönetebilirsiniz.

Outlook ile entegre takvim uygulaması sayesinde gerek sizin gerekse ekibinizin takvimini yönetebilir ve takvim planlamaları yapabilirsiniz.

Etkinlik yönetimi modülü ile planlamalar yapabilir, katılımcılar davet ederek sistemden katılımcılara e-mail olarak takvim daveti gönderebilirsiniz.

Görevler modülü ile iş takibi amacıyla oluşturulan yapılacak iş niteliğindeki aktivitelerin yönetilmesini sağlayabilir, şirket içerisinde görev atamaları ve planlamaları yapılabilirsiniz.

Aramalar modülü ile randevu aramaları, müşteri memnuniyeti aramalar gibi çeşitli arama faaliyetlerini planlayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Servis ve destek modülleri sayesinde, müşteri sorunlarını takip edebilir ve çözümler sunabilir ve geçmiş çözümlerinizi kayıt altında tutarak müşterilerinize hızlı destek verebilirsiniz.

Raporlama sistemi sayesinde ihtiyaca yönelik raporlarınızı pasta, çubuk ve çizgi grafiklerle edinebilirsiniz.

Dosya aracı sayesinde her kullanıcı için bulut üzerinde kullanılabilir bir disk alanı bulundurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için;


Telsim Müşterisiyseniz 8000 numaralı kurumsal müşteri hizmetlerini, değilseniz 0392 444 0542 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Ücretlendirme:

Standart Sürüm: 35 TL

Profesyonel Sürüm: 70 TL