Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

D-Smart Kampanyası

Bu kampanya sonlanmıştır.
Tarife Adı Paket İçeriği Fiyat Taahhüt Süresi
Alie, Spor Paketi 61 HD 260 Kanal 59 TL 12  ay
Film, Dizi Paketi  64 HD 270 Kanal 69 TL 12 ay
Mega Paket  78 HD 280 Kanal 79 TL 12  ay 

*Paket içeriklerindeki kanal sayılarını değişebilir. D-Smart, kanal sayısı değişiklik hakkına sahiptir.

D-Smart keyfini Telsim ayrıcalığı ile yaşamak için 548 veya +90 392 444 0 542’i arayabilirsiniz!

Esaslar

  • Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir.
  • Kampanyaya sadece 12 aylık taahhütle katılım yapılabilir.
  • Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri D-Smart paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır.
  • Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz D-Smart paketi GSM faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya süresince kullanılacak uydu alıcısı Telsim’in mülküdür. Kampanyanın sonlanması halinde Telsim’e geri teslim edilmelidir.
  • Taahhütlü abonelerin taahhüt süreleri dolmadan kampanyalarını iptal etmeleri durumunda Kalan Ay Sayısına ait toplam bedel + 400 TL (teslim alınamayan receiver cayma bedeli) son ay faturasına yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan hatlarda devir işlemi gerçekleşemez. Devir yapılması için “İstek İptal” koşullarının uygulanması gerekmektedir.
  • Kampanya süresi boyunca tercih edilerek aktivasyonu yapılan paketlerden bir diğer pakete geçiş mümkün olmayacaktır.
  • Kampanya taahhütü abone iptal etmedikçe otomatik olarak kendini yenileyecektir. Abone 12 ay taahhüt süresince sonraki taahhüt dönemine girmek istemediğini beyan ederse otomatik yenilemesi olmayacaktır.

Kimler Yararlanabilir?

Red Diamond,Red Elite,Red Gold,Red Large,Red Silver,Red Xmedium,Red Bronze,Red Medium,Red Small,Red XXSmall, PGM Maxi,PGM Midi,PGM Mini, RB Mega,RB Maxi,RB Midi,RB Mini ve 50 TL üzeri olan tüm 10 Numara Tarifeler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya Tarihleri

Başlangıç Tarihi: 17.07.17

Bitiş Tarihi: 01.12.2018

Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart nedir? Paket ve içeriklerine göre abonelik nasıl yapılır?

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren d-smart 290’dan fazla kanal ile abonelerine dijital içerik hizmetleri sunmaktadır. D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır. KKTC’de D-Smart, 3 farklı paket ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Uygun tarifenize ek olarak aylık taksitlerle dilediğiniz paketin üyeliğini Telsim’den yaptırabilirsiniz.

Kampanya katılım koşulları nelerdir

Kampanyaya Telsim faturalı hatlar katılabilir. Mevcut tarifenize ek aylık taksitlerle 12 aylık süre içinde katılımınız sağlanır. İlgili paketinizin taksit tutarı her ay faturanıza yansıtılır.

Kampanya süresi ve taksit tutarları nedir?

D-Smart kampanyasının taahhüt süresi 12 aydır. Kampanyaya katılım sadece Telsim faturalı hatlarla sağlanmaktadır. Taksit tutarları; Aile Spor Paketi: 59 TL - Film Dizi Paketi: 69 TL - Mega Paket: 79 TL olarak mevcut tarifenize ek ay sonu faturanıza yansıtılacaktır.

Hangi tarifeler kampanyadan yararlanabilir?

Red Diamond,Red Elite,Red Gold,Red Large,Red Silver,Red Xmedium,Red Bronze,Red Medium,Red Small,Red XXSmall, PGM Maxi,PGM Midi,PGM Mini, RB Mega,RB Maxi,RB Midi,RB Mini ve 50 TL üzeri olan tüm 10 Numara Tarifeler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Uydu alıcısı(receiver) nedir? Uydu alıcısını almam gerekli midir?

Uydu anteninden gelen sinayi televizyona aktararak şifreli/ücretli veya ücretsiz görüntü alınabilmesini sağlayan elektronik cihazdır. D-Smart yayınını almanız için gerekli receiver alıcısını Telsim’den almanız gereklidir. Daha önceden KKTC D-Smart tarafından satın aldığınız (GÜNCEL-ÜCRETLİ YAYIN İÇİN UYGUN) uydu alıcınız varsa sadece paket aktivasyonunu yaptırmanız yeterli olacaktır.

Paket / Cihaz Aktivasyonunu nasıl yapacağım?

Adınıza veya firmanıza kayıtlı Telsim hattınız üzerinden herhangi ek bir ücret ödemeden Telsim Shop’lardan veya Çağrı Merkezimizden(444 0 542) kampanyaya dahil olabileceksiniz. Seçeceğiniz 3 paketten herhangi birisine cihazlı veya cihazsız (uydu alıcısı) olarak tarifenize ek taksitlerle D-Smart aboneliğinizi başlatıyor olacağız.

Kampanya sürem sona erdi, ne yapmam gerek?

Taahütünüzün son ayında sizlere kampanya sürenizin sonlanacağının, iptal etmediğiniz sürece önümüzdeki ay kendini yenileyeceği bilgisini önceden sizlere SMS ile veriyor olacağız. İlgili ay içerisinde kampanyanın devamını talep etmemeniz durumunda “cihazlı”(uydu alıcısını Telsim kampanyasıyla aldıysanız) kampanya çıkışını yaptırmanız gerekmektedir. Sizlere sunulan Uydu alıcısını Telsim Genel Müdürlük binasına teslim ederek kampanya iptalinizi yapabilirsiniz. Cihazınızı teslim aldığımızda kampanyanızı kalan ay süresine bakılmaksızın iptal ediyor olacağız. Eğer kampanyaya cihazsız olarak giriş yaptıysanız direk çağrı merkezimiz veya herhangi bir Telsim Shop üzerinden kampanyanızın çıkışını sağlayabilirsiniz.

Hangi kanalları izleyebilirim?

D-Smart ile filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına 290’dan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-smart'ın kullanıcılarına özel sunduğu dıscovery channel, natıonal geographıc, dıscovery scıence, movıe smart gibi film, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici içeriklerin olduğu çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca, hotbird uydusuna bakan bir çanak anteniniz varsa, yüzlerce yabancı kanalı da şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Tüm kanalları görmek için tıklayınız.

Yayın, kurulum ve D-Smart’la ilgili herhangi bir sorunda ne yapmalıyım?

Yayınınız ve D-Smart aboneliğinizle ilgili tüm işlemler için D-SMART KKTC 0392 444 0 266’yı arayabilirsiniz.

Kampanya cayma bedeli nedir? Nasıl hesaplanır?

D-Smart Kampanyasından süre sonlanmadan istek iptali veya ödenmeyen fatura borcundan dolayı hat iptali ile çıkış yapıldığında kalan taksit bedeli abonenin son faturasına yansıtılacaktır. Buna ek olarak istek iptal sırasında uydu alıcısının Telsim Genel Müdürlüğüne teslimi yapılmazsa (abone teslim etmek istemez, veya herhangi bir koşuldan dolayı teslim etmezse) 400 TL uydu alıcısı ücreti son faturaya yansıtılacaktır. 12 aylık kampanya süresi biten, ve devam etmek istemeyen aboneler için yine uydu alıcısının teslim koşulu aranacak olup, uydu alıcısı telsim edilmezse kampanya otomatik olarak devam edecektir. Tüm kampanya abonelerimize son taahhüt ayında bilgilendirme SMS’i Telsim tarafından gönderilecektir.

D-Smart Deneyimi yaşayabileceğiniz Telsim Shoplarımız

LEFKOŞA:
Telsim Ortaköy Shop Ali Rıza Efendi Cad, No: 33/A Ortaköy 0(392) 330 04 97
GAZİMAĞUSA:
Sakarya MGS Salamis Yolu, No:2 0(392) 365 10 11
GİRNE:
Telsim Merkez Shop Bedrettin Demirel Cad, No:16 0(392) 815 64 43
Telsim Çarşı Shop Ziya Rızkı Caddesi No:16 0(548) 849 86 11
GÜZELYURT:
Telsim Güzelyurt Terminal Shop Kutluadalı Cad, No:9 0(392) 714 46 75