Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Facebook

Şimdi tüm Telsimlilere Facebook bedava!

Facebook, arkadaşlarından haberdar olmak, sınırsız sayıda fotoğraf yüklemek, bağlantı ve video paylaşmak ve tanıştıkları insanları daha yakından tanımanız için tüm Telsim'lileri bekliyor!

0.facebook.com tüm faturalı ve faturasız Telsim abonelerine bedava!

Cep telefonundan Facebook'a erişmek için internet üzerinde kullandığınız e-posta adresi ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Nasıl Kullanırım?

Cep telefonunuzdan, USB 3G modeminizle laptopunuzdan, ya da masaüstü bilgisayarınızdan, kısacası Telsim SIM kartı ile internete baglandığınız tüm cihazlarınızdan 0.facebook.com, m.facebook.com,touch.facebook.com ya da www.facebook.com adresine girerek Facebook kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuzun internet ayarları yapılmış olması gerekmektedir. Eğer internet ayarlarınız yoksa telefonunuzun Marka ve Modelini yazıp 4777 ye SMS göndererek GPRS ayarlarını yaptırabilirsiniz ya da 7/24 hizmet veren 444 0542 'yi arayabilirsiniz.

Ne Kadar Öderim?

Telsim'in faturalı ya da faturasız abonesi iseniz 0.facebook.com adresine ücretsiz bağlanabilirsiniz. Diğer yani m.facebook.com, touch.facebook.com ve www.facebook.com adreslerine ise standart data tarifesi üzerinden ücret yansımaktadır.

Esaslar

Facebook SMS servisi, Facebook tarafından sağlanan bir servistir. Servis kullanımıyla ilgili detaylı bilgiye Facebook web sitesinden ulaşılabilir. Servisin çalışmasıyla ilgili karşılaşılan hatalar Vodafone sorumluluğunda değildir.

SMS ile alınan bildirimlerin içeriğinden Vodafone sorumlu değildir.

3223 numarasına gönderdiğiniz SMS'ler Vodafone'un Avrupa'daki merkezi üzerinden Facebook'a iletilecektir.

3223'ten aylık maksimum 500 SMS alabilirsiniz. 500 SMS'i geçmeniz durumunda o ay içinde 3223'ten SMS almazsınız, bir sonraki ay başından itibaren Facebook mesajlarınızı ve bildirimlerinizi SMS ile almaya devam edersiniz.

My Vodafone'la tüm işlemler artık cebinde!

  • Kalan haklarını ve faturanı takip edebilir,
  • Sana özel ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabilir,
  • Tek tıkla paket yenileyebilir veya ek paket satın alabilir,
  • My Vodafone'a özel kampanyalardan faydalanabilirsin!
Download on the App store Get it on Google Play