Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

En uygun internet paketleri Vodafone’da!

İnternet Paketleri

En uygun internet paketleri Vodafone Telsim’de

My Vodafone uygulaması ile internet paketinizde kalan miktarı hızlıca öğrenebilirsiniz. Üstelik internet paketleri My Vodafone ile GB hediyeli!

*Online İşlemler’de de internet paketleri ek GB hediyeli!

Ücretlendirme

Fiyat
Günlük 1 GB 79 TL
Haftalık 2 GB 99 TL
Haftalık 5 GB 159 TL
3 GB 279 TL
5 GB 289 TL
10 GB 299 TL
15 GB 349 TL
20 GB 349 TL
30 GB 389 TL
50 GB 449 TL
75 GB 629 TL
100 GB 789 TL


Sıkça Sorulanlar

  • 3G modemimde kalan miktarı nasıl öğrenebilirim?
    Mobile Partner'da önce Text bölümüne girerek ardından Mektup (New) ikonuna tıkladıktan sonra, "Send To" alanına 2121, altındaki alana DURUM yazarak gönderiniz, ücretsiz olarak kalan kotanız bildirilsin.
  • İnternet ayarlarını nasıl yapabilirim?Faturalı hattınızdan internete girmek için, ilk olarak cep telefonunuzun marka ve modelini yazıp 4777 'ye SMS göndermeli ve GPRS ayarlarınızı yapmalısınız. *2121# tuşlayıp arama yaptıktan sonra internet paketinizi seçip abone olabilirsiniz.
  • İnternet paketlerini nasıl satın alabilirim?My Vodafone uygulaması ile internet paketlerini hızlıca alabilir ve ek GB hediyesi kazanabilirsiniz. Bilgisayarınız ya da faturasız hattınız için internet paketi satın almak için ise, 7/24 hizmet veren Telsim Müşteri Hizmetleri numarası 548 'i aramanız ya da size en yakın Telsim Shop'u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
  • İnternet paketleri Türkiye’de ve yurtdışında geçerli midir?Türkiye'de ek bir ücret ödemeden internet paketinizi kullanabilirsiniz. Paket kapsamında internet kullanım hakkınız sona erdiğinde standart tarife ücreti ile ücretlendirilirsiniz.Yurtdışında internet kullanımlarında roaming ücretleri geçerlidir.

* Müşteri hizmetleri aramalarınız süreden bağımsız olarak 2 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir.

My Vodafone'la tüm işlemler artık cebinde!

  • Kalan haklarını ve faturanı takip edebilir,
  • Sana özel ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabilir,
  • Tek tıkla paket yenileyebilir veya ek paket satın alabilir,
  • My Vodafone'a özel kampanyalardan faydalanabilirsin!
Download on the App store Get it on Google Play