Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Samsung Galaxy S 3 Mini

Bu tarife sonlanmıştır.


Yeni Samsung Galaxy S III Mini, KKTC'de ilk kez Telsim'de!

Telsim, herkesin en yeni ve doğadan ilham alan cihazı ile tanışsın diye abonelerine 4 çeşit mükemmel kampanyalar hazırladı!

Samsung Galaxy S III Mini, 24 ay boyunca taahhüt veren abonelere her ay 49 TL ek ödeme ile ulaşıyor. Üstelik dünyanın her yerine 900 SMS, yurt içi her yöne 900 dakika ve 5 GB internet paketi de hediye.


Esaslar

 • İlgili kampanya mevcut/yeni, kurumsal/bireysel faturalı hat aboneleri için geçerlidir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık ses, SMS ve veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikalar, yurt içinde diğer aboneleri, sabit hatları ve KKTC Telsim aramalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data KKTC ve TC sınırları içinde geçerlidir. Diğer Yurt dışındaki kullanımlarınız, Uluslararası tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ses ve SMS sadece KKTC sınırları içinde geçerlidir. Yurt dışındaki kullanımlarınız, uluslararası tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bir GSM numarası aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp "eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Abonenin adına kayıtlı numaraları altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 6 aydan büyük olan hattına ait son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 300 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir. Bu kapsamda birden fazla hattı var ve bu hatların toplam fatura tutarı 300 TL olsa dahi kabul edilmeyecek.
 • Paket dakikaların bitmesi durumunda mevcut yaptığınız şebeke içi görüşmeler ve diğer yönlere doğru aramalarınız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • SMS için kullanılan paket aşım ücreti, standart kısa mesaj fiyatı üzerinden yapılacaktır.
 • İnternet paketi için kullanılan paket aşım ücretlendirmesi data bundle internet paketi aşım ücreti üzerinden yapılacaktır.


Ücretlendirme


Paket1Paket2
Tarife / Paket Ücreti +70,00 TL +120,00 TL
Konuşma Yurt içi Her yöne 
400 DK
Yurt içi Her Yöne 
900 DK
SMS Her Yöne 
400 SMS
Her Yöne 
900 SMS
İnternet 5 GB 
(Türkiye ve Yurtdışında da geçerli)
5 GB 
(Türkiye ve Yurtdışında da geçerli)
Ek Cihaz Ücreti +49 TL +49 TL
Aylık Toplam Ödeme 119 TL 169 TL
Taahhüt Süreci 24 Ay 24 Ay