Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Telsim Online Eğitim Desteği

Telsim Online Eğitim Ağı Kampanyası

Tüm Telsim abonelerimiz , KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı eğitim portal olan egitim.mebnet.net ,  T.C. Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr yayınlanan eğitim portalına erişebilmeleri için  her ay 6 GB’ a kadar ücretsiz erişim sağlayabilirler. Ayrıca Red Cool ve Freezone abonelerimiz bu 6 GB internetlerini EBA TV kanallarını da içeren Vodafone TV uygulamasında da kullanbileceklerdir. 

Freezone ve Red Cool tarifesi aboneleri, Vodafone TV servisine ücretsiz abone olabilir ve EBA TV kanallarını her ay 6 GB’ a kadar ücretsiz şekilde izleyebilirler. 

Telsim , KKTC MEKB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine , online eğitim süresince devam edecek , 6 GB internet’i KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı eğitim portalı olan egitim.mebnet.net ,  T.C. Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr eğitim portalına erişimler için tüm Telsim abonelerine ücretsiz şekilde tanımlamıştır. Ayrıca bu Red Cool ve Freezone abonelerimiz bu 6 GB internetlerini Vodafone TV uygulamasında olan EBA TV kanalları içinde kullanabileceklerdir. Tüm abonelerimize yukarıda belirtilen şekilde otomatik olarak tanımlama gerçekleştirilmiştir.

Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.

Vodafone TV’yi indirmek için;

Android cihazlar için tıklayın.

iOS cihazlar için tıklayın. 

Vodafone TV detaylı bilgi için tıklayın

Esaslar

  • Kampanya 2 Nisan 2020 itibari ile tüm Telsim abonelerine tanımlanmıştır.
  • Red Cool ve Freezone tarifesi haricindeki aboneler hatlarına tanımlanan 6 GB internet’i sadece egitim.mebnet.net ve eba.gov.tr portalları üzerinde kullanabileceklerdir.
  • Red Cool ve Freezone tarifesi aboneleri tanımlı olan 6 GB internetlerini egitim.mebnet.net portalı, eba.gov.tr portal ve EBA TV kanallarınıda içeren Vodafone TV uygulamasında kullanabileceklerdir.
  • Freezone aboneler için 6 GB internet aktif paket süreleri kadar geçerlidir.
  • Faturalı abonelerin 6 GB internet her bir fatura dönemi için geçerlidir.
  • Freezone abonelerinde 6 GB ücretsiz data paketini alabilmeleri için aktif paketleri olması gerekmektedir.
  • Aktif paketi olmayan Freezone aboneleri ücretsiz şekilde Vodafone TV aboneliği başlatabileceklerdir.
  • Aktif paketi olmayan Freezone aboneler, hatlarına yeni paket tanımladıklarında otomatik olarak 6 GB data hatlarına yüklenecektir.
  • Egitim.mebnet.net sayfasından “Youtube” sayfasına yönlendirilen linkler 6 GB data paketi kullanımına dahil değildir. Var ise kendi paketinizin kotasından düşer. Kotanız yok ise kullanımınız durdurulur.