Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Bu kampanya sonlanmıştır.

12 Ay Taahhütlü +

Paket Adı
Tarifeye ek 12 Ay taahhütlü Vodafone Evde İnternet fiyatları
EVDE 5 Mbit 90 TL
EVDE 10 Mbit 100 TL
EVDE 20 Mbit 110 TL

Esaslar

  • Kampanya kapsamında ücretsiz Tp-Link 2 Antenli Router Modem verilecektir.***
  • Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir.
  • Kampanyaya katılım 12 aylık taahhütle gerçekleşecektir.
  • Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz Vodafone Evde İnternet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Vodafone Evde İnternet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir.
  • Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır.
  • Kampanya cayma bedeli aşağıdaki paketlere göre hangi interneti alırsa alsın “KULLANILAN AY X 50 TL” olarak hesaplanarak abonenin son dönem faturasına yansıtılacaktır. Ayrıca cayma durumda modem bedeli 150 TL olarak abonenin son faturasına eklenecektir.

*** Ücretsiz cihaz kurgusu stoklarla sınırlı olacaktır. Vodafone Mobile Operations Ltd. Kampanyayı önceden duyurmak kaydıyla sonlandırabilir.

Kampanya kapsamında ücretsiz Tp-Link 2 Antenli Router Modem verilecektir.*** Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım 12 aylık taahhütle gerçekleşecektir. Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz Vodafone Evde İnternet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında Vodafone Evde İnternet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir. Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır. Kampanya cayma bedeli aşağıdaki paketlere göre hangi interneti alırsa alsın “KULLANILAN AY X 50 TL” olarak hesaplanarak abonenin son dönem faturasına yansıtılacaktır. Ayrıca cayma durumda modem bedeli 150 TL olarak abonenin son faturasına eklenecektir. *** Ücretsiz cihaz kurgusu stoklarla sınırlı olacaktır. Vodafone Mobile Operations Ltd. Kampanyayı önceden duyurmak kaydıyla sonlandırabilir.

Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan sadece Asker tarifesi aboneleri faydalanabilir.

Kampanya Tarihleri

Başlangıç: 01.07.2018

Bitiş: “-“

Bitiş süresi 15 gün öncesinden ilan edilecektir.