Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Vodafone Smart Tab Mini 7 Tablet

Bu kampanya sonlanmıştır.

Aylık Taksit

Ön Ödeme

24 Ay Taahhütlü

15 TL

YOK

Kimler Faydalanabilir

KKTC vatandaşı için:

 • Kampanyadan taahhütlü olarak cep telefonu ya da R207 modem alacak veya taahhüdü devam eden cep telefonu ya da R207 modem almış tüm mevcut ve yeni bireysel/kurumsal faturalı Red Tarifesi aboneleri faydalanabilir.
 • Bu kritere uyan aboneler kampanya şartlarına göre 24 ay taahhütlü olarak cihaz kampanyalarından yararlanabilirler.

TC ve Diğer uyruklar için:

 • Kampanyadan taahhütlü olarak cep telefonu ya da R207 modem alacak veya taahhüdü devam eden cep telefonu ya da R207 modem almış tüm mevcut ve yeni bireysel/kurumsal faturalı Red Tarifesi aboneleri faydalanabilir.
 • Bu kritere uyan aboneler kampanya şartlarına göre 24 ay taahhütlü olarak cihaz kampanyalarından yararlanabilirler.

Esaslar

 • Aboneler 24 ay taahhütlü olarak tarifelerine ve mevcut cihaz taksitine ek olarak aylık 15 TL tablet bedeli ödeyerek Vodafone Tab Mini 7 tablet cihazını alabileceklerdir.
 • İlgili taahhüt süresi dolmadan hattını ve/veya kampanyasını iptal eden abonelere cayma bedeli olarak diğer cayma bedellerinin yanında kalan ay X tablet taksit bedeli faturasına yansıyacaktır.
 • Kampanyadan taahhütlü olarak yararlanan aboneler taahhüt süreleri boyunca tarifelerini iptal edemez, alt pakete geçemez. Ancak abone isteği doğrultusunda üst pakete geçebilir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur.
 • Evrak olarak ise sözleşme ve cihaz taahhütü imzalanması gerekmektedir.
 • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; VMOLTip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle VMOL tarafından feshedilmesi ve/veya hattının iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, devretmesi, abonenin mevcut tarifesini iptal etmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.

Kampanyadan Telsim Shop`lara uğrayarak faydalanabilirsiniz.

Kampanya tarihleri

 • Abone kimlik kartları veya pasaportları
 • Güncel adres gösteren belge. Su, elektrik, digiturk faturası, kredi kartı ekstresi ve/veya ikametgah & kira sözleşmesi getirilmesi gerekmektedir.

*Cep telefonu faturası kabul edilmez.

*Belgelerin son 2 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.

Cihaz Özellikleri

Boyutlar: 189.2 x 107.6 x 9.15 mm

Ağırlık: 255 gr

İşletim Sistemi: Android 6.0

İşlemci: 4 Çekirdekli 1.300 MHz İşlemci

Hafıza: 8 GB

Performans: 1 GB RAM

Ekran: 7 inç WSVGA

Pil: 2580 mAh

Bağlantı: 3G destekli

Kamera: 2 MP Arka, 2 MP Ön Kamera