Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

İş Kadınları Derneği’nin Telsim ile işbirliği içerisinde 11.’cisi düzenlediği Yılın Kadın Girişimcileri Ödülleri, ekonomide var olan kadını güçlendirmek ve sayısını artırmak, başarılı ve girişimci kadınları teşvik etmek, kadının hem kültürel hem ekonomik açıdan ilerlemesini sağlamak, iş dünyasına atılmak isteyen kadınları ve gençleri yüreklendirmek, fark yaratan iş kadınlarını toplumla paylaşmak ve onları cesaretlendirmek amacıyla veriliyor.

Bu yıl; Yılın Kadın Girişimcisi, Yılın Sanayiye Destek Veren Kadın Girişimcisi, Yılın İlham Veren Kadın Girişimcisi, İş Kadınları Derneği Onur Ödülü ve Telsim Özel Ödülü kategorilerinde ödüller verildi.

Adaylar, farklı ekonomik örgütlerden gelen talep ve listeler doğrultusunda belirlenerek, çeşitli kriterlere göre değerlendiriliyor. Bu kriterlere uyanlar, tarafsız jüri tarafından ödüllendirildi.

Ödül töreninin videosunu izlemek için tıklayın.

İş Kadınları Derneği’nin Telsim işbirliğinde düzenlediği “Yılın Kadın Girişimcileri” Kazananları

1-Yılın Kadın Girişimcisi Emine ÖZBAYRAK- Revaklı Ev Guesthouse Direktörü

2- Yılın Sanayiye Destek Veren Kadın Girişimcisi Aslıhan TAYLAN - KÖYLÜM- Cheese Box Direktörü

3- Yılın İlham Veren Kadın Girişimcisi Nisa İMAMOĞLU- Ali Nisa Lastik Direktörü

4-İş Kadınları Derneği Onur Ödülü Fisun AROĞLU-Cin Tekstil Ltd. Direktörü

5-Telsim Özel Ödülü Sıla EZİÇ ve Hazal EZİÇ- Eziç Direktörü