Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

İş Kadınları Derneği’nin Telsim ile işbirliği içerisinde 12.’sini düzenlediği Yılın Kadın Girişimcileri Ödülleri, ekonomide var olan kadını güçlendirmek ve sayısını artırmak, başarılı ve girişimci kadınları teşvik etmek, kadının hem kültürel hem ekonomik açıdan ilerlemesini sağlamak, iş dünyasına atılmak isteyen kadınları ve gençleri yüreklendirmek, fark yaratan iş kadınlarını toplumla paylaşmak ve onları cesaretlendirmek amacıyla veriliyor.

Bu yıl; Yılın Kadın Girişimcisi, Yılın Üretime Değer katan Kadın Girişimcisi, Yılın Gelecek Vadeden Kadın Girişimcisi,  İş Kadınları Derneği Onur Ödülü ve Telsim Özel Ödülü kategorilerinde ödüller verildi.

Adaylar, farklı ekonomik örgütlerden gelen talep ve listeler doğrultusunda belirlenerek, çeşitli kriterlere göre değerlendiriliyor. Bu kriterlere uyanlar, tarafsız jüri tarafından ödüllendirildi.

Ödül töreninin videosunu izlemek için tıklayın.

İş Kadınları Derneği’nin Telsim işbirliğinde düzenlediği “Yılın Kadın Girişimcileri” Kazananları

1-Yılın Kadın Girişimcisi Dilek Karakartal AKDOĞDU – Akdoğdu Drifil LTD. Direktörü

2- Yılın Üretime Değer Katan Girişimcisi Gülseren KIRAY – Kıray Sky Wear Direktörü

3- Yılın Gelecek Vadeden Kadın Girişimcisi Buse ÇELEBİ – Çelebi Garden Hotel Yöneticisi

4-İş Kadınları Derneği Onur Ödülü Münüse TAŞER  - Taşer Home Design Direktörü

5-Telsim Özel Ödülü Özden özeş ÇIRAKLI – Caramel Ltd. Direktörü