Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

ÖZEL ATLETİZM OYUNLARI

Telsim, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın organize ettiği “Uluslararası Özel Atletizm Oyunları”na sponsor olarak özel gereksiminli bireylerin spor yaparak sosyalleşmesi için destek veriyor.


SHORT SHIFT DRAG 300 YARIŞLARI

2011-2012 sezonunda başlayan ve Telsim’in ana sponsorluğunda, Afrodizyak Organizasyon tarafından Cemsa Carting Tesisleri’nde toplam sekiz kez düzenlenen Short Shift Drag 300 Yarışları’na destek oldu.


FUTBOL FEDERASYONU İŞ BİRLİĞİ

Telsim, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Futbol Federasyonu ile anlaşarak, Süper Lig, Birinci ve İkinci Liglerin isim hakkını 2 yıl boyunca alarak futbola destek oldu.


BASKETBOL FEDERASYONU İŞ BİRLİĞİ

Telsim, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Basketbol Federasyonu ile bir anlaşmaya imza atarak basketbol liglerinin isim hakkını 2 yıl boyunca alarak basketbol destek oldu.


BİREYSEL SPORCULARA DESTEK

Gerek bireysel anlamda gerekse takım olarak, alanlarında gelecek vadeden, başarılı sporculara destek veren Telsim, bu kapsamda ilk olimpik sporcumuz Meliz Redif, yurt dışında spor yaşamını sürdüren Eliz Maloney ve alanında rekorlar kıran Milli Atlet, Üç Adım Atlama Rekortmeni Mehmet Baykent’e hem iletişim hem de teknoloji sponsoru olarak destek verdi.


BEŞPARMAK HENTBOL TAKIMI İŞ BİRLİĞİ

Telsim, 2011-2012 sezonunda Beşparmak Hentbol Takımı’na destek vererek sponsor oldu.


100 Gönüllü 100 Pota

Telsim, KKTC Basketbol Federasyonu ile ve Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle, Potasız Okul Kalmasın sloganı ile, 100 Gönüllü 100 Pota Kampanyası'nı düzenledi. Bu proje sağlıklı nesillerin yetişmesi için gençleri spor yapmaya teşvik etti.