Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Numara Taşıma Nedir?

Numara taşımak

Numara Taşıma Nedir?

 • Cep telefonu kullanıcılarının sahip olduğu telefon numarasını değiştirmeden hat hizmeti aldıkları operatörü değiştirme işlemine numara taşıma adı verilmektedir. Kullanıcılar daha avantajlı tarifelerden yararlanmak veya daha uygun ücretli ve kaliteli hizmet alabilmek için de hat taşıma işlemi yapabilmekte. Numara taşıma işlemi yapılırken, hem numaranın aynı kalması hem de daha avantajlı tarife ve paketlere erişebilmek kullanıcılara sağlanan en büyük kolaylıklardan.

Numaram değişecek mi?

 • Hayır, numaranızın başı (05xx) , ortası, sonu olmak üzere hiçbir rakamı değişmeyecek.

Numara Taşıma & Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

 • Hat taşımak için birkaç yöntem mevcut. İlk olarak; bayilerden numara taşıma ile ilerleyebilirsiniz. Numara taşıma işlemi için yanınızda kimlik kartınızı bulundurmanız yeterlidir. 0 542 888 0 542 numaralı çağrı merkezimizden de numara taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Numara Taşıma İçin Ne Gerekli? (Gerekli Belgeler)

 • Numara taşıma kampanyası için kimlik kartınız gereklidir.

Numara Taşıma & Hat Taşıma Ücretli mi?

 • Numara taşıma işlemleri ücretsizdir.

Numara Taşıma & Hat Taşıma Kaç Gün Sürer?

 • Normal şartlar altında taşıma işlemi yasal olarak 4 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre boyunca mevcut hattınız üzerinden iletişiminiz kesintisiz şekilde devam eder. Size vermiş olduğumuz hattı size belirttiğimiz süreden önce telefonunuza takarsanız hattınız çalışmayacaktır. Bu nedenle cep telefonunuza yeni hattınızın aktif olduğuna dair bir mesaj gelene kadar eski hattınızı kullanmaya devam etmelisiniz. Bu mesaj geldikten sonra eski hattınız deaktif olacak ve yeni hattınızı takmanız gerekecek. Yeni hattınızı telefonunuza takmanızın ardından size tanımış olduğumuz avantajlı tarifeler ile iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

Numara Taşıma Kaç Ayda Bir Yapılır?

 • Eğer yeni bir hat aldıysanız veya hat sahibi değiştirme işlemi yaptıysanız yani hattı başkasından devir aldıysanız, ilk 90 gün boyunca numara taşıma işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Dijitalden Başvuru Avantajları

Vodafone'un dijital kanallarından (kktctelsim.com veya My Vodafone) başvuru yaptığımda herhangi bir kurye ya da başvuru ücreti öder miyim?

 • Hayır, dijitalden yaptığınız başvurular tamamen ücretsizdir; ayrıca hattınız adresinize ücretsiz teslim edilir.

Teslimatım ne kadar sürede gerçekleşir?

 • 24 saat içinde hattınızı size teslim edeceğiz.

Abonelik sırasında gerekli evraklar nelerdir?

 • Sizin tarafınızdan temin edilmesi gereken evraklar Kimlik kartınız veya pasaportunuz.Hattınıza dair evraklar ise; hattın teslimatını gerçekleştirecek satış temsilcimiz tarafından getirilecektir. Hattınızı teslim aldığınızda biyometrik tabletler üzerinden imzanızı atarak işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Vodafone'lu Olurum?

 • Form Icon 800X800Px 04 Formu doldur Başvurunu tamamlamak için İsim, Soyisim ve numara bilgilerini gir.
 • Delivery Icon 800X800Px Seni arayalım Teslimat tarihini birlikte belirleyelim, sonrasında ekiblerimizden tarafından size teslim edilecektir.
 • Avantaj Icon 800X800Px Tarifeni seç Avantajlı tarifeler arasından sana en uygun olanı birlikte seçelim.
 • Sim Icon 800X800Px Ücretsiz gelsin Sim kartını ve sözleşmelerini istediğin yere getirelim.

Numaranız değişmeden Telsim'li olun

Telsim Vodafone'un avantajlarla dolu dünyasına adım atmak için aşağıdaki formu doldurun.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.