Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

VPN

VPN (VPN= Virtual Private Network) KKTC Telsim`in Faturalı Kurumsal Abonelerin, birbirlerini aradıklarında, KKTC Telsim`in özel indirimli grup içi konuşma ücretinden faydalanmasını sağlayan ve şirket aboneliği içindeki tüm cep telefonlarının birbirlerini 4 haneli numaralarla aramalarına imkan sunan Kurumsal VPN Servisi devreye alındı.

VPN Servisi ile şirket içi görüşmelerde hız ve uygun fiyatla konuşma olanağının yanı sıra, Şirket yöneticilerine arzu ettikleri takdirde telefon görüşmelerine belli kısıtlamalar getirerek, iletişim bütçelerini kontrol altına alma olanağı sunuluyor.

VPN(VPN= Virtual Private Network) firma hatlarının kullandığı abonelik paketlerinde indirim imkanı sağlayarak aynı zamanda firmaların sahip oldukları numaralar arasında özel numara planı oluşturmak ,4 haneli Kısa numaralar ile görüşmelerini sağlamak,istenildiği taktirde kısıtlamalar getirmeyi sağlayan servistir.

VPN Servisinden faydalanmak için ;
Kurum yada Kuruluş olmak
Şirket adına kayıtlı aktif hat sayısının en az 3 adet olması
Kurumsal abonelik paketlerinden bir tarifeden yararlanmak
Firmalar kendi istedikleri 4 haneli rakamlardan belirleyebilir.
VPN kısa numaralar 0-1-7-8 ve 9 ile başlayamaz.
VPNservisi verilecek hatların kurumsal abonelik türünde aktivasyonu olmalıdır
VPNkısa kodları firma yetkilisinin talebi doğrultusunda değiştirilebilmektedir

Hangi Durumlarda kullanılamaz:
Kontörlü Hat aboneleri VPNservisini kullanamaz
Faks ve data abonelikleri (numaraları) VPNaboneliği kapsamına alınmaz. Dolayısıyla faks ve data görüşmeleri için VPN indirimi sözkonusu olamaz.
Bir VPN abonesinin roaming halinde iken aramaları ve aranmaları VPNindirimi kapsamında ele alınmaz ve kısa numara ile yapılamaz. Ancak, grubun yurtiçinde bulunan diğer VPNaboneleri, roaming yapan bu aboneyi, kısa numara ile ve VPNindirimi kapsamında arayabilir.
VPN indirimi SMS iletişimine uygulanmaz.
VPN indirimi Şirketlerin Grupiçi aramalar için uygulanır.
VPN Ana numarası ve grubun diğer tüm abonelikleri için ayrı ayrı fatura hazırlanır.

Kontör transfer servisi SMS tabanlı bir program olduğu için abonelerimizin aşağıda ki formatlardan birinde hazırlayacakları SMS`leri 8200 göndermeleri yeterli olacaktır.

905428510010 25
5428510010 25
05428510010 25
8510010 25

Özel Uygulamalar : Kontör Transfer servisi aşağıda yer alan uygulama esaslarına göre çalışacaktır.
1) Transfer yolu ile edinilen kontör aktif kullanım süresini yeniden başlatmayacaktır.
2) Transfer yolu ile edinilen kontör ,uygulamada olan ve uygulamaya koymayı planladığımız hediye kontör vs. kampanyalardan kazanım sağlamayacaktır.