Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Vodafone'da tek faturada çifte avantaj

2si 1 Arada

Telsim’de tek faturada çifte avantaj!

İş'te İnterneti olmayan Vodafone Telsim’li kalmıyor! 2si 1 Arada ile ev interneti ayda tarifeye ek sadece 20TL’den başlayan fiyatlar ve tek fatura kolaylığı ile Telsim’de.

Üstelik 24 Ay taahhüt vererek ilk defa Vodafone İş'te İnternet abonesi olacaklara şimdi Modem ücretsiz!

Vodafone İş'te İnternet abonesi olmak için formu doldurabilir veya 548’i arayabilirsiniz!

24 Ay Taahhütlü +

model-logo-3-1.png#asset:2938Tarife Adı
Tarifeye ek 24 Ay taahhütlü Vodafone İş'te İnternet fiyatları
İş'te
5 Mbit
İş'te
10 Mbit
İş'te
20 Mbit
RED Tarifeleri 
70 TL 80 TL100 TL
Diğer Tarifeler
80 TL 90 TL110 TL

* 24 Ay taahhütlü ücretsiz modem kampanyası yalnızca yeni aboneliklerde geçerlidir.


12 Ay Taahhütlü

Tarife Adı
Tarifeye ek 12 Ay taahhütlü Vodafone İş'te İnternet fiyatları
İş'te
5 Mbit
İş'te
10 Mbit
İş'te
20 Mbit
RED Tarifeleri 
90 TL 100 TL120 TL
Diğer Tarifeler
100 TL 110 TL130 TL

Esaslar

24 Ay Taahhütlü Vodafone İş'te İnternet Esasları

 • Kampanya kapsamında ücretsiz Tp-Link 2 Antenli Router Modem verilecektir.***
 • Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım 24 aylık taahhütle gerçekleşecektir.
 • Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz Vodafone İş'te İnternet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Vodafone İş'te İnternet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir.
 • Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 24 ay boyunca faydalanacaktır.
 • Bundle kampanyaya katılan 10 numara tariflerin dataları, sadece 12 Ay boyunca 2 katı olarak verilecektir. Kendi tarifemi oluştur seçeneğinden data için seçilen miktar ne ise bu kampanyaya dahil olduklarında 2 katı olarak verilecektir.
 • Ev internetleri kurulamayan/hizmet alamayan abonelerin kampanya çıkışı olduğunda tanımlanmış olan extra 2 kat internet özelliği de iptal olacaktır.
 • Aboneye 24 ay boyunca 7 TL cihaz bedeli yansıtılacak olup, sonrasında 7 TL indirim otomatik olarak sağlanacaktır.
 • Kampanya cayma bedeli aşağıdaki paketlere göre hangi interneti alırsa alsın “KULLANILAN AY X 70 TL” olarak hesaplanarak abonenin son dönem faturasına yansıtılacaktır.
 • Günlük adil kullanım kotası uygulanır.
 • 24 aylık kampanya fiyatlandırması 13. Aydan itibaren +20 TL olarak değişecektir. Yukarıdaki fiyatlar ilk 12 ay için geçerlidir.

*** Ücretsiz cihaz kurgusu stoklarla sınırlı olacaktır. Vodafone Mobile Operations LTD. Kampanyayı önceden duyurmak kaydıyla sonlandırabilir.

12 Ay Taahhütlü Vodafone İş'te İnternet Esasları

Katılımlar GSM numarası bazlı olup her bir hat sadece 1 kere katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım 12 aylık taahhhütle gerçekleşecektir. Kampanya kapsamında İş'te İnternet WDSL paketlerinin her biri sunulabilecektir. Aboneler kampanya dahilinde seçtikleri internet paketinden 12 ay boyunca faydalanacaktır. Kampanya süresi boyunca seçtiğiniz Vodafone İş'te internet paketi GSM faturanıza ek olarak size yansıtılacaktır. Taahhhütlü aboneler taahhhüt süreleri dolmadan kampanyalarını iptal etmek isterlerse 70 TL X kullanılan ay kadar cayma bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır. Günlük adil kullanım kotası uygulanır.İş'te

Kimler Yararlanabilir?

24 Ay Taahhütlü

Kampanyadan, daha önce mevcut Vodafone İş'te Internet abonesi olmayan, ilk defa kurulumla Vodafone İş'te İnternet abonesi olacak aboneler faydalanabilecektir .

Kampanyadan Red Bronze, Silver, Gold, Diamond, XXSmall, Small, Medium, XMedium, Large, Elite, Red Business, PGM ve Asker Tarifeleri , 50 TL – 200 TL aralığında fiyatlı faturalı akıllı faturalama özelliği olmayan 10 numara tarife aboneleri yararlanabilir.

12 Ay Taahhütlü

Kampanyadan Red Bronze, Silver, Gold, Diamond, XXSmall, Small, Medium, XMedium, Large, Elite, Red Business Mega, Maxi, Midi, Mini, PGM Maxi, Midi, Mini tarifeleri ve 50 TL – 200 TL aralığında fiyatlı faturalı akıllı faturalama özelliği olmayan 10 numara tarife aboneleri yararlanabilir.

Kampanya Tarihleri

24 Ay Taahhütlü

Başlangıç: 23.03.2018

Bitiş: “-“

Bitiş süresi 15 gün öncesinden ilan edilecektir.

12 Ay Taahhütlü

Başlangıç: 08.09.2016

Bitiş: “-“

Bitiş süresi 15 gün öncesinden ilan edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Red kullanıcısıyım. İş'te internet kampanyanızdan faydalanabilir miyim?

Red Diamond, Red Gold, Red Silver, Red Bronze ve Red Elite, Red Large, Red Xmedium, Red Medium, Red Small, Red XXSmall tarifeleri kullanan tüm abonelerimiz taahhütlerini yenileyerek bu kampanyadan faydalanabilir.

 • 10 Numara tarifelerde akıllı faturalama özelliğini kullanıyorum. Sabit bir faturam yok, her ay farklı ödüyorum. Kampanyaya dahil olabilir miyim?

Maalesef hayır. Kampanyadan faydalanmanız için akıllı faturalama özelliği olmaksızın, tarifenizi 50 TL – 200 TL aralığında olacak şekilde oluşturmanız gerekmektedir.

 • Mayıs 2016 ayında Red XXSmall tarifeme taahhütle indirim aldım. Bu kampanyaya geçerek hem indirimden faydalanıp hem de ev internetimi taksitle ödemek istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Bu kampanyaya geçiş yapacağınız aydan itibaren başlayacak 12 aylık taahhütünüzle cezasız olarak geçiş yapabilirsiniz. Red XXSmall tarifenizi yine aynı indirimle kullanabilir ve internet ücretinizi faturanıza ekleyebilirsiniz.

 • 2 ay önce 60 TL lik kendi tarifemi yaratarak 10 numara tarifenizden faydalanmaya başladım. Bildiğim kadarıyla 12 ay taahhütlüyüm. Şimdi 50 TL daha ekleyerek evime internet bağlatmak istiyorum. Kampanyadan dolayı cayma bedeli, ceza gibi bir unsurla karşılaşır mıyım?

Hayır. Taahhüt sürenizi sıfırdan başlatarak kampanyamızdan faydalanabileceksiniz.

 • Red Classic tarifem var ve tarife içeriğini çok beğeniyorum, tarife değişikliğini düşünmüyorum. Yinede bu kampanyadan faydalanabilecek miyim?

Red Classic tarifenizle bu kampanyadan faydalanamazsınız. Yeni Red tarifelerimizden size uygun olanına geçiş yaparak ev internetinizi aylık taksitler halinde faturanızda ödeyebilirsiniz.

 • İş'te İnternet 2 paketi bana yeterli gibi görünüyor. Ama önümüzdeki aylarda beliki +10 TL vererek bir üst pakete çekmek isteyebilirim. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. İnternet paketinizi dilediğiniz zaman kontrat sürenizi sıfırlayıp yeniden 12 ay taahhüt verme sözünüzle bir üst pakete geçirebilirsiniz.

 • İş'te İnternet 2 paketi ile girip bir kaç ay sonra İş'te İnternet 1’e inebilirim. Bu mümkün mü?

Malesef kampanya süresi boyunca yalnızca bir üst pakete geçiş sağlanmaktadır.

 • Tarifem Red Bronze, hemen bu kampanyaya geçmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olacak?

Red Bronze tarifenizde verdiğiniz taahhüt o anda iptal olarak yeni taahhütünüzle bu kampanyayı herhangi bir tarife değişikliği olmadan kullanabileceksiniz, üstelik herhangi bir ceza yansımadan. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.

 • Red Classic kullanıcısıyım, hemen tarifemi değiştirerek uygun olan bir tarifeyle kampanyaya girmek istiyorum. Tarifem ve internetim ne zaman aktif olur?

Tarifeniz, başvurduğunuz ayı takip eden ilk ayın ilk günü aktif olacaktır. İnternetiniz ise başvuru tarihinden itibaren en geç 4 iş gün içerisinde teknik ekiplerimizin kurulumuyla aktif olacaktır. Kampanya başvurunuz sonrasında sizi randevu ekiplerimiz internet kurulumu için arayarak uygun zamanınıza randevu alcaklardır.

 • İş'te İnternet 4 kullanıcısıyım ve paket yenileme zamanım geldi. Red tarifemle birlikte bu şekilde bir yenileme yapabilir miyim?

Elbette. Eğer tarifeniz kampanya kapsamındaki Red tarifelerdense anında taahhüt vermeniz suretiyle mevcut aboneliğiniz kampanya kapsamında yenilenebilir.

 • İş'te İnternet’im fatura kesim tarihimle aynı zamanda mı yenilenir?

Hayır. Vodafone İş'te İnternet’iniz kurulumunuz tamamlandığı günü takip eden her 30 günde bir yenilenir. 12 ayın sonunda taahhüt yenilemeniz için size SMS ile önceden bilgi verilir.

 • Taahhütlü olarak Kamu, Özgür dünya vb herhangi bir tarifede olan aboneler İş'te İnternet kampanyasından faydalanmak isterse ceza ödemeden 10 numara/red tarifelerine geçebilir mi?

Evet. Bu kampanyaya taahhütle girişlerde bir önceki tahhütten ceza çıkmayacaktır.