Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Wi-FiSüre

Paket

Toplam

1 ay 

EVDE 5 Mbit

175 TL

EVDE 10 Mbit

225 TL

EVDE 20 Mbit

265 TL

3 ay 

EVDE 5 Mbit

475 TL

EVDE 10 Mbit

615 TL

EVDE 20 Mbit

725 TL

6 ay 

EVDE 5 Mbit

825 TL

EVDE 10 Mbit

1,115 TL

EVDE 20 Mbit

1,315 TL

12 ay +2 Ay Hediye

EVDE 5 Mbit

1,495 TL

EVDE 10 Mbit

1,995 TL

EVDE 20 Mbit

2,395 TL

Esaslar

 • Vodafone Evde İnternet, Telsim’in sabit internet hizmeti olarak ADSL ve WDSL (wireless network) üzerinden abonelerine hizmet verir.
 • Wifi bağlantı tipi için bulunduğunuz coğrafi konum ve doğal şartlara göre internet hızınız değişkenlik gösterebilir.
 • Wifi, havadan antenler vasıtasıyla aktarılan bağlantı türüdür. Bulunduğunuz noktadaki abone yoğunluğu ve doğal şartlar dahilinde Evde İntenet kurulum ve internet aktarımını başvuru sonrası yapılan keşife göre gerçekleştirebilme durumunu aboneye bildirir.
 • Wifi aboneliklerde kurulum ücreti alınmaz.
 • Wifi bağlantı modelinde kullanılan CPE anter ve PoE adaptörler abonelik süresi boyunca kullanıcıya zimmetlenir. Abonelik son bulması ardından eksiksiz ve tam olarak geri iade edilme koşulu aranmaktadır.
 • Vodafone Evde İntenet abonelik işlemlerinizi, paket yenilemelerinizi ve yeni abonelik işlemlerinizi tüm Vodafone Telsim Shoplardan, Online İşlemlerden ve Çağrı Merkezimizden (+90 542 888 05 42 veya 548) gerçekleştirebilirsiniz. gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vodafone Telsim, Evde İnternet kampanyalarında sonlandırma, değişiklik yapma ve uzatma hakkını saklı tutar
 • Günlük adil kullanım kotası uygulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Evde İnternet nedir?

Vodafone Evde İnternet, Vodafone Mobile Operations Ltd.’in İnternet Servis Sağlayıcılığı lisansı altında, Aralık 2015 itibariyle sabit(Fixed) internet hizmetlerini ADSL ve Wireless(WDSL) altyapısıyla abonelerine sunduğu süper hızlı sabit internetidir.

WDSL (Kablosuz) internet nedir? Kablosuz internet servisinin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

WDSL hizmetinde müşterinin çatısına takılan bir anten ile iki nokta arasında bağlantı kurularak internet hizmeti sağlanır. Bu sistemde damda takılan anten üzerinden gelen kablo bina içerisine girerek wireless router yardımı ile kablosuz yayın yapılır.

WDSL Aboneliğimi nasıl ve hangi paketlerle satın alabilirim?

WDSL aboneliğinizi tüm Vodafone Telsim Shoplardan, tüm Vodafone Evde İnternet yetkili satış noktalarından ve Telsim Çağrı Merkezinden(444 0 542) ön ödemeli olarak 3-6 ve 12 aylık paketlerle 1-2-3-4 ve 8 Mbit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

WDSL Kurulumda kurulum ücreti alınıyor mu?

3 ay ve üzeri aboneliklerde aktivasyon ve kurulum ücreti alınmamaktadır. 3 ve 6 aylık aboneliklerde metresi 3 TL kablo ücreti alınmaktadır. Yıllık aboneliklerde ise 20m'ye kadar kablo ücreti alınmamaktadır.

Kurulum ne zaman ve nasıl gerçekleşecek?

Başvuru tarihinizi takip eden 3 iş günü içeirisnde teknik ekip sizi arayarak randevu almasına takiben kurulum gerçekleştirilmiş olacaktır.

WDSL’i evde veya iş yerimde nasıl kullanabilirim? Neye ihtiyacım var?

WDSL kurulum sonrası tek bilgisayarın LAN kablosuyla bağlanabileceği yapıdan dilerseniz router ile kablosuz ya da kablolu olacak şekilde bağlantıyı çoğaltabilirsiniz. Vodafone Evde Kablosuz Modem(Router)’i tüm Vodafone Telsim Shoplardan, Vodafone Evde İnternet yetkili satıcılarından kolaylıkla temin edebilirsiniz.

WDSL abonelik süremi nereden görebilirim?

Her türlü abonelik işlemlerinizi Online İşlemler sayfamızdan yapabilirsiniz. Abonelik başlangıç ve sonlanma tarihleri de yine burada sizin bilginize sunuluyor. 444 0 542 çağrı merkezimiz tarafından da yine ayrıca tüm abonelik bilgilerinizi görebilir ve işlem yapabilirsiniz. Buna ek olarak abonelik sürenizin sonlanmasına 3 gün kala sizi SMS ile uyarıyor olacağız.

WDSL paketimi nasıl yenileyebilirim?

Vodafone Telsim Shop’lardan, Online İşlemlerden ve Çağrı Merkezimizden WDSL paketinizi yenileyebilirsiniz.

Kalan aylara ait olan WDSL paketimi iptal/iade edebilir miyim?

Hayır. Paketlerimiz ön ödemeli olarak aylık ve yıllık olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

WDSL aboneliğimi iplat ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Herhangi bir Vodafone Telsim Shop’a ya da Vodafone Evde İnternet yetkili satış noktasına uğrayarak veya Çağrı Merkezimiz üzerinden talep oluşturmanız yeterli olacaktır. Teknik ekip sizi 3 gün içerisinde arayarak randevu almasına takiben kurulum yapılan aparatların tam ve eksiksiz olarak sizden teslim almasının ardından iptal işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Çatı Anteni veya ev/iş yeri içindeki dönüştürücü bozuk, arızalı. Ne yapılması gerekli? Bağlantınızı olumsuz etkileyecek bu iki unsurda doğal sebeplerden oluşabilecek hata ve arızalar hariç tüm sorun kullanıcı hatasıyla neticelenmiş sayılır. Bu durumda gerekli envanter alet değişikliği yapılıp aboneye fatura edilecektir

My Vodafone'la tüm işlemler artık cebinde!

 • Kalan haklarını ve faturanı takip edebilir,
 • Sana özel ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabilir,
 • Tek tıkla paket yenileyebilir veya ek paket satın alabilir,
 • My Vodafone'a özel kampanyalardan faydalanabilirsin!
Download on the App store Get it on Google Play