Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Alcatel IDOL 4

Bu tarife sonlanmıştır.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü İçinde

Ücretlendirme


Aylık Tarife Fiyatı
Aylık Taksit Peşin
Peşin 999 TL
24 Ay Taahhütlü 200 TL ve üzeri tarifeler 20 TL
150-199 TL 30 TL
100-149 TL 40 TL
100 TL altı 50 TL

Peşit fiyat, faturalı veya faturasız mevcut Telsim aboneleri ve faturalı veya faturasız hat alan yeni aboneler için 699 TL’dir.

Kimler Faydalanabilir?

KKTC Vatandaşları İçin;

Kampanyadan mevcut / yeni (peşin), bireysel/kurumsal faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. 10 numara, Cep Avantaj, Esnaf Avantaj Maxi, Esnaf Avantaj Mini, Gümrük Maxi, Gümrük Midi, Gümrük Mini, Hoşgeldin Maxi, Hoşgeldin Midi, Hoşgeldin Mini, Kamu Maxi, Kamu Midi, Kamu Mini, Özgür Avantaj Heryön, Özgür Avantaj Heryön Plus, Özgür Avantaj Maxi, Özgür Avantaj Yurtiçi Maxi, Özgür Dünya 200, Özgür Kamu 300 DK, Özgür Kamu 500 DK, Özgür Kamu 100 DK, Özgür 200, Özgür 400, PGM Maxi, PGM Midi, PGM Mini, PGM XMini, PGM Yönetim, Red Basın Mini, Red Basın Maxi, Red Business Mini, Red Business Midi, Red Databol Mini, Red X Small, Red XX Small, Yeni Asker Avantaj Her Yöne, Yeni Asker Avantaj Her Yöne Plus, Yeni Asker Avantaj Her Yöne Mini, Asker Avantaj Maxi, Asker Avantaj Türkiye, Asker Avantaj Yurtiçi Maxi tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 50 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 300, Özgür Dünya 400, Özgür Dünya 500, Özgür 600, Özgür 900, Red Basın Maxi, Red Business Lite, Red Business Midi, RED CLASSIC, Red Databol, Red Medium, Red Paket Mini, Red Small, Red XMedium, Red Bronze tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 40 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 750, Özgür 1500, Red Business Classic, Red Business Maxi, Red Large, Red Paket Midi, Red Premium, Red Silver tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 30 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür 1800, Özgür 2000, Red Business Elite, Red Business Mega, Red Business Premium, Red Elite, Red Paket Maxi, Red Diamond, Red Gold tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 20 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Bir müşterinin Kontratlı Alcatel IDOL 4 kampanyasına tamamı faturasına yansıyacak şekilde katılabilmesi için, en az 6 ay veya daha uzun süreli ve son 3 ay fatura toplamı 100 TL ve üstü olan faturalı bir ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Abonenin herhangi bir hattının son 6 ayda aramaya kapama yaşamamış olması gerekmektedir. Arama kapama yaşayan bir abone 5 gün içinde ödeme yapmış ise kritere uygun (aramaya kapama yaşamamış) kabul edilir. Aboneler bu kampanyadan peşin (kredi kartı ile ödeme) veya 24 ay taahhütlü olarak yararlanabileceklerdir. Cihaz kriterlerine uymayan aboneler sadece peşin olarak bu kampanyadan yararlanabilecektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kontörlü hat kullanıcıları ise son 3 ayda aylık minimum 465 kontör yüklemiş olması gerekmektedir. Son 3 ayda aylık minimum 465 kontör yükleme yapmış aboneler faturalı hatta geçip, 24 ay taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabileceklerdir. Faturasız hattan faturalı hatta geçen ve 3 aydan fazla süredir faturalı hattını kullanan aboneler normal faturalı hat prosedürü ile kampanyadan yararlanabilir.


TC ve Diğer uyruklar için:

Kampanyadan mevcut / yeni (peşin), bireysel/kurumsal faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. 10 numara, Cep Avantaj, Esnaf Avantaj Maxi, Esnaf Avantaj Mini, Gümrük Maxi, Gümrük Midi, Gümrük Mini, Hoşgeldin Maxi, Hoşgeldin Midi, Hoşgeldin Mini, Kamu Maxi, Kamu Midi, Kamu Mini, Özgür Avantaj Heryön, Özgür Avantaj Heryön Plus, Özgür Avantaj Maxi, Özgür Avantaj Yurtiçi Maxi, Özgür Dünya 200, Özgür Kamu 300 DK, Özgür Kamu 500 DK, Özgür Kamu 100 DK, Özgür 200, Özgür 400, PGM Maxi, PGM Midi, PGM Mini, PGM XMini, PGM Yönetim, Red Basın Mini, Red Basın Maxi, Red Business Mini, Red Business Midi, Red Databol Mini, Red X Small, Red XX Small, Yeni Asker Avantaj Her Yöne, Yeni Asker Avantaj Her Yöne Plus, Yeni Asker Avantaj Her Yöne Mini, Asker Avantaj Maxi, Asker Avantaj Türkiye, Asker Avantaj Yurtiçi Maxi tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 50 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 300, Özgür Dünya 400, Özgür Dünya 500, Özgür 600, Özgür 900, Red Basın Maxi, Red Business Lite, Red Business Midi, Red Classic, Red Databol, Red Medium, Red Paket Mini, Red Small, Red XMedium, Red Bronze tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 40 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 750, Özgür 1500, Red Business Classic, Red Business Maxi, Red Large, Red Paket Midi, Red Premium, Red Silver tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 30 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür 1800, Özgür 2000, Red Business Elite, Red Business Mega, Red Business Premium, Red Elite, Red Paket Maxi, Red Diamond, Red Gold tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Alcatel IDOL 4 cihazını tarifeye ek ayda 20 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Bir müşterinin Kontratlı Alcatel IDOL 4 kampanyasına tamamı faturasına yansıyacak şekilde katılabilmesi için, en az 6 ay veya daha uzun süreli ve son 3 ay fatura toplamı 100 TL ve üstü olan faturalı bir ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Abonenin herhangi bir hattının son 6 ayda aramaya kapama yaşamamış olması gerekmektedir. Arama kapama yaşayan bir abone 5 gün içinde ödeme yapmış ise kritere uygun (aramaya kapama yaşamamış) kabul edilir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kontörlü hat kullanıcıları ise son 3 ayda aylık minimum 465 kontör yüklemiş olması gerekmektedir. Son 3 ayda aylık minimum 465 kontör yükleme yapmış aboneler faturalı hatta geçip, 24 ay taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabileceklerdir. Faturasız hattan faturalı hatta geçen ve 3 aydan fazla süredir faturalı hattını kullanan aboneler normal faturalı hat prosedürü ile kampanyadan yararlanabilir.

Esaslar

Aboneler bu kampanyadan peşin (kredi kartı ile ödeme) veya 24 ay taahhütlü olarak yararlanabileceklerdir. Cihaz kriterlerine uymayan aboneler sadece peşin olarak bu kampanyadan yararlanabilecektir. İlgili taahhüt süresi dolmadan hattını ve/veya kampanyasını iptal eden abonelere cayma bedeli olarak kalan ay X cihaz taksit bedeli faturasına yansıtılır. Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık ses , sms ve veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez. Kampanyadan taahhütlü olarak yararlanan aboneler taahhüt süreleri boyunca tarifelerini iptal edemez, alt pakete geçemez. Ancak abone isteği doğrultusunda üst pakete geçebilir. Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır Pakete dahil olmayan servisler ayrıca ücretlendirilir. Evrak olarak ise cihaz taahhüt sözleşmesi imzalanması gerekmektedir. Bir GSM numarası aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilecekdir. Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; VMOLTip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle VMOL tarafından feshedilmesi ve/veya hattının iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, devretmesi, , abonenin mevcut tarifesini iptal etmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. Kampanyadan Telsim Shop`lara uğrayarak veya isteyinyeterki.com ’dan cihaz talebinde bulunarak faydalanabilirsiniz.


Cihaz Garanti Şartlarını buradan görebilirsiniz.

İstenilen Evraklar

Abone kimlik kartları veya pasaportları

Güncel adres gösteren belge. Su, elektrik, digiturk faturası, kredi kartı ekstresi ve/veya ikametgah & kira sözleşmesi getirilmesi gerekmektedir.

*Cep telefonu faturası kabul edilmez.

*Belgelerin son 2 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.

Kampanya Tarihleri

Başlangıç: 09.09.2016

Bitiş:

*Kampanya cihaz stoklarıyla sınırlıdır.

Cihaz Özellikleri

Boyutlar: 147 mm x 72.5 mm x 7.1 mm

Ağırlık: 135 gr

İşletim Sistemi: Android 6.0 (Marshmallow)

İşlemci: Octa Core (1.5 GHz + 1.2 GHz)

Hafıza: 16 GB

Performans: 3 GB RAM

Ekran: 5.2’’

Bağlantı: 4.5G Destekli

Ön Kamera: 8 MP

Arka Kamera: 13 MP