Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Galaxy Note 7

Bu tarife sonlanmıştır.

Ücretlendirme


Aylık Tarife Fiyatı
Aylık Taksit Peşin
Peşin 3.100 TL
24 Ay Taahhüt 200 TL ve üzeri 129 TL
150-199 TL 149 TL
100-149 TL 159 TL

Kimler Faydalanabilir?

KKTC vatandaşı için:

Kampanyadan mevcut / yeni (peşin), bireysel/kurumsal faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Özgür 600, Özgür 900, Özgür Dünya 300, Özgür Dünya 400, Özgür Dünya 500, Red Paket Mini, Red Business Lite, Red Basın Maxi, Red Databol, Red Business Midi, Red Classic, Red Xmedium, Red Small, Red Medium tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifeye ek ayda 159 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 750, Red Paket Midi, Red Business Classic, Red Business Maxi, Red Bronze, Özgür 1500, Red Premium, Red Large tarifelerinden yararlanan aboneler 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifelerine ek ayda 149 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler Özgür 2000, Red Paket Maxi, Red Business Premium, Red Business Elite, Özgür 1800, Red Business Mega, Red Silver, Red Gold, Red Elite, Red Diamond tarifelerinden yararlanan aboneler 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifelerine ek ayda 129 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Bir müşterinin Kontratlı Samsung Galaxy Note 7 Kampanyası’na tamamı faturasına yansıyacak şekilde katılabilmesi için, en az 6 ay veya daha uzun süreli ve son 6 ay fatura toplamı 500 TL ve üstü olan faturalı bir ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Abonenin herhangi bir hattının son 6 ayda aramaya kapama yaşamamış olması gerekmektedir. Arama kapama yaşayan bir abone 5 gün içinde ödeme yapmış ise kritere uygun (aramaya kapama yaşamamış) kabul edilir. Bu kritere uyan aboneler kampanya şartlarına göre isterlerse 24 ay taahütlü, isterlerse de peşin olarak cihaz kampanyalarından yararlanabilirler. Kriterlere uymayan aboneler ve faturasız aboneler cihazı sadece peşin olarak (kredi kartı ile) alabilirler. Özgür 900 ile cihaz alan abonelere cihaz girişlerinde 900 SMS ve 5 GB internet hediye olarak verilecektir.


TC ve Diğer uyruklar için:

Kampanyadan mevcut / yeni (peşin), bireysel/kurumsal faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Özgür 600, Özgür 900, Özgür Dünya 300, Özgür Dünya 400, Özgür Dünya 500, Red Paket Mini, Red Business Lite, Red Basın Maxi, Red Databol, Red Business Midi, Red Classic, Red Xmedium, Red Small, Red Medium tarifelerinden yararlanan aboneler 24 Ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifeye ek ayda 159 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür Dünya 750, Red Paket Midi, Red Business Classic, Red Business Maxi, Red Bronze, Özgür 1500, Red Premium, Red Large tarifelerinden yararlanan aboneler 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifelerine ek ayda 149 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler. Özgür 2000, Red Paket Maxi, Red Business Premium, Red Business Elite, Özgür 1800,Red Business Mega, Red Silver, Red Gold, Red Elite, Red Diamond tarifelerinden yararlanan aboneler 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 7’yi tarifelerine ek ayda 129 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek alabilirler Bir müşterinin Bireysel Kontratlı Samsung Galaxy Note 7 Kampanyası'na tamamı faturasına yansıyacak şekilde katılabilmesi için, en az 12 ay veya daha uzun süreli ve son 6 ay fatura toplamı 500 TL ve üstü olan faturalı bir ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Abonenin herhangi bir hattının son 6 ayda aramaya kapama yaşamamış olması gerekmektedir. Arama kapama yaşayan bir abone 5 gün içinde ödeme yapmış ise kritere uygun (aramaya kapama yaşamamış) kabul edilir. Bu kritere uyan aboneler kampanya şartlarına göre isterlerse 24 ay taahhütlü, isterlerse de peşin olarak cihaz kampanyalarından yararlanabilirler. Kriterlere uymayan aboneler ve faturasız aboneler cihazı sadece peşin olarak (kredi kartı ile) alabilirler. Özgür 900 ile cihaz alan abonelere cihaz girişlerinde 900 SMS ve 5 GB internet hediye olarak verilecektir.

Esaslar

Aboneler bu kampanyadan, 24 ay taahhütlü veya peşin (kredi kartı) ödemeli olarak yararlanabileceklerdir. Cihaz kriterlerine uymayan aboneler peşin olarak bu kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyadan taahhütlü olarak yararlanan aboneler taahhüt süreleri boyunca tarifelerini iptal edemez, alt pakete geçemez. Ancak abone isteği doğrultusunda üst pakete geçebilir Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık ses , sms ve veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez. İlgili taahhüt süresi dolmadan hattını ve/veya kampanyasını iptal eden abonelere cayma bedeli olarak kalan ay X cihaz taksit bedeli faturasına yansıtılacaktır. Bir GSM numarası aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilecekdir. Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır. İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Evrak olarak ise sözleşme ve cihaz taahhütü imzalanması gerekmektedir. Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; VMOLTip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle VMOL tarafından feshedilmesi ve/veya hattının iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, devretmesi, , abonenin mevcut tarifesini iptal etmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. Kampanyadan Telsim Shop`lara uğrayarak veya isteyinyeterki.com’dan cihaz talebinde bulunarak faydalanabilir.


Cihaz Garanti Şartlarını buradan görebilirsiniz.

İstenilen Evraklar

Abone kimlik kartları veya pasaportları

Güncel adres gösteren belge. Su, elektrik, digiturk faturası, kredi kartı ekstresi ve/veya ikametgah & kira sözleşmesi getirilmesi gerekmektedir.

*Cep telefonu faturası kabul edilmez.

*Belgelerin son 2 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.

Kampanya Tarihleri

Başlangıç: 09.09.2016

Bitiş: -

*Kampanya cihaz stoklarıyla sınırlıdır.

Cihaz Özellikleri

Boyutlar: 153.5 x 73.9 x 7.9 mm

Ağırlık: 169 g

İşletim Sistemi: Android OS, v6.0.1

İşlemci: Octa-core (4x2.3 GHz Mongoose & 4x1.6 GHz Cortex-A53)

Hafıza: 64 GB

Performans: 4 RAM

Ekran: 5.7’’

Pil: 3500mAhBilgi

Bağlantı: 4.5G Destekli

Ön Kamera: 5 MP

Arka Kamera: 13 MP