Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

İnternetiniz biterse Güvenli Aşım devrede

Güvenli Aşım Paketi

Tarifenizin internet kotası dolduğu durumlarda Güvenli Aşım Paketi ile internet kullanımına devam edebilirsiniz. Üstelik ilk 100 MB Telsim’den!

Güvenli Aşım Paketi nedir?

  • Güvenli Aşım Paketi, tarifenizin internet kotasının dolması durumunda ek internet paketiniz yok ise devreye girerek avantajlı internet kullanımı yapabilmenizi sağlayan bir Telsim özelliğidir.

Ücretlendirme

Kademe

İnternet

Ücret

1. Kademe

100 MB

Ücretsiz

2. Kademe

100 MB

17 TL

3. Kademe

100 MB

+ 17 TL

4. Kademe

100 MB

+ 17 TL

5. Kademe

100 MB

+ 17 TL

6. Kademe

100 MB

+ 17 TL

7. Kademe

100 MB

+ 17 TL

8. Kademe

100 MB

+ 17 TL

9. Kademe

100 MB

+ 17 TL

10. Kademe

100 MB

+ 17 TL

11. Kademe

1 GB

+ 25 TL


  • Tarifenin internet kotası dolması durumunda Güvenli Aşım Paketi ile kademeli olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Toplam 1 GB kullanıma kadar her kademe 100 MB’tır.
  • Toplam kullanım 2 GB’a ulaştığında Güvenli Aşım Paketi kapsamında internet kullanımı durdurulmaktadır. İnternet kullanımına devam etmek isterseniz ek paket alımı yapabilirsiniz. Ek paketler için tıklayın.
  • Güvenli Aşım Paketi başladıktan sonra ek paket alınması durumunda internet kullanımı ek paketinizden devam etmektedir.

Kimler faydalanabilir?

  • Güvenli Aşım Paketi, bir tarife özelliğidir ve Güvenli Aşım Paketi’ni içeren tarifeleri kullanan tüm müşterilerimiz tarafından kullanılabilir.

Güvenli Aşım Paketi ile ilgili bilgilendirme yapılıyor mu?

  • Tarifenizdeki internet kotasının %80’e ve sonrasında %100’e ulaşması alinde SMS bilgilendirmesi yapılmaktadır. İnternet kotanızın tümünü kullanmanız ile birlikte gönderilen SMS’te Güvenli Aşım Paketi’nin devreye gireceği ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır.

Güvenli Aşım Paketini nasıl iptal edebilirim?

  • Güvenli Aşım Paketi 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren Red Cool ve iStop tarifeleri haricinde tüm bireysel tarifelerin yeni özelliğidir ve iptal edilemez. Belirtilen tarihten önceki müşterilerimiz Güvenli Aşım Paketi’ni IPTALGUVENLIASIM yazıp 8888’e göndererek iptal işlemini yapabilirler.

Vodafone'lu Olmak İstiyorum

Avantaj dünyasına adım atmak için aşağıdaki formu doldurun.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.