Sanat

Lefkoşa Çarşı Esnafı-II Fotoğraf Sergisi Telsim’in Desteğiyle Açıldı

Duayen gazeteci ve Lefkoşa aşığı Süleyman Ergüçlü’nün “Lefkoşa Çarşı Esnafı - II” fotoğraf sergisi Telsim’in desteğiyle Büyük Han’da açıldı.

Detaylar

"Düş Kırıklığım" Şiir Kitabı Lösemili Çocuklar İçin Satılıyor

Telsim'in katkılarıyla basılan ve tüm gelirinin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışlanacağı "Düş Kırıklığım" şiir kitabının tanıtımı Rüstem Kitabevi'nde yapıldı.

Detaylar

Çocuk Gözüyle Kıbrıs’ta Su ve Yaşam

​Telsim ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) işbirliğinde düzenlenen “Çocuk Gözüyle Kıbrıs’ta Su ve Yaşam” fotoğraf yarışmasının sergi açılışı ve ödül töreni gerçekleşti.

Detaylar

Telsim Freezone 5.Liselerarası Müzik Yarışması Muhteşem Bir Finalle Sona Erdi

Telsim ve Milli Eğitim ve Kültir Bakanlığı işbirliğinde bu yıl beşincisi düzenlenen Telsim Freezone Liselerarası Müzik Yarışması coşku dolu bir finalle sona erdi.

Detaylar

Fotoğraflarla Benim Kıbrısım: Kıbrıs’ta Su ve Yaşam Fotoğraf Yarışması

Telsim ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) iş birliğiyle düzenlenen “Fotoğraflarla Benim Kıbrısım: Kıbrıs’ta Su ve Yaşam” Instagram Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ve sergi açılışı, İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda gerçekleşti.

Detaylar

1.KKTC Çocuk ve Gençlik Sanat Trienali

1.KKTC Çocuk ve Gençlik Sanat Trienali Bedesten’de Türkiye, Suriye ve KKTC’den öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen sanat etkinliğiyle başladı.

Detaylar