Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Telsim, ülkenin en önemli problemlerinden biri olan trafik kazalarını önleyebilmek için ortak çalışma yaparak “Trafikte Farkındalık Protokolü”ne imza attı. Protokol kapsamında karayollarına bağlı cepler hizmete açıldı ve konuyla ilgili farkındalık yaratmak için bu ceplere “Telefonla Yolda Değil, Cep’te Konuşulur” panoları yerleştirildi.

Lefkoşa-Girne, Girne-Lefkoşa, Lefkoşa-Mağusa, Mağusa-Lefkoşa ve Lefkoşa-Güzelyurt anayollarındaki cep alanlarına, “Araçta Cep Telefonu Kullanma, Kimsenin Hayatına Kıyma”, “Motosikletler İçin Lütfen Aynaya Bir Kez Daha Bakınız”, “Alkol Algıları Köreltir, Trafiği Kirletir”, “Kazalar Çiğnenmiş Kuralların İntikamıdır” ve “Güvenli Sürünüz! Gelecek Sizi Bekliyor” yazılarının yer aldığı görseller yer alıyor.